Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen szűk látókörű sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szűk látókörű sok ember?

Figyelt kérdés

Ma a munkahelyemen a munkatársaim elég undorító módon kritizálták a melegeket/azonos neműeket.

Nem tudtam szó nélkül hagyni. Elmondtam,hogy az nem jelent semmit,hogy kinek milyen a szexualitása. Attól az a valaki ugyan olyan ember.

Erre persze ők egyből azt mondták tuti nem vagyok hetero. Pedig az vagyok. De persze nagyon nem érdekel,hogy mit hisznek. Egy hetero nem gondolhatja hogy a "másság" az nem valami betegség,bűn vagy undorító? Vagy hogy ugyan olyan érzéseik vannak mint mindenki másnak? Szomorú hogy az emberek ennyire ítélkezőek.


2018. szept. 13. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ember alapjáraton is elítéli azt amit nem ért meg.

Nem tudják megérteni hogy egy férfi hogy vonzódhat a saját neméhez (gondolom ha nő + nő párosról van szó akkor már nem annyira előítéletesek).

2018. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem, hogy tényleg választ vársz erre a kérdésre, úgyhogy inkább mondok egy random infót: az élőlények között a testükhöz képest az osztrigáknak van a legnagyobb péniszük.
2018. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az állami propaganda hatása:(
2018. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
ezaz! Két ellenvéleményű komment törölve... mehet az agymosás gyerekek
2018. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#18:38

Akkor az osztrigalányok és a meleg osztrigafiúk lehetnek a legboldogabb élőlények a Földön. :D

2018. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen túlnyomó többségben férfiakkal dolgozom együtt. Ha beszélgetés közben előjön a "bu*izás" én mindig erősen hallgatok. Ilyenkor a melegekről mérhetetlen gyűlölettel, egymást túllicitálva képesek fröcsögni úgy, hogy az az érzése az embernek, hogy vigyorogva lincselnék meg az összeset a város főterén a gyerekeiknek mutogatva, hogy "így kell bánni a bu*ikkal". Ez az egyetlen olyan téma amiben veregeti egymás vállát a szélsőjobbos hungarista, a fanatikus vallásos meg a volt munkásőr. Egyébként ölik egymást. Én meg csak hallgatok és legszívesebben üvöltenék de csak azon jár az eszem, hogy remélem, nem vesznek észre rajtam semmit...
2018. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán mozgok olyan környezetben most már, ahol szidnák a melegeket, de egyszer előfordult, hogy valaki nagyban szidta nekem, majd csak ennyit mondtam: “Bocs, hogy megszakítalak, folytasd nyugodtan, de amúgy én is meleg vagyok”.

Jól elvörösödött és inkább tereltük a témát. Szerintem ha többen felvállalnák itthon és mindenki ismerne “egy normális b.u zit”, akkor tömegesen változna a társadalom véleménye.

Legjobb haverjaim közül 4/5 homofób volt, most pedig már kiállnak mások előtt is a melegekért, mert ismernek engem és szélesedett a látókörük.

Sajnos az átlag magyar nagyon előítéletes, de személyes tapasztalat útján elfogadóbbá lehet tenni őket, és most nem csak az lmbtq emberekre gondolok, hanem bármely más kisebbségre.

2018. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok a náci meg a homofób talán idővel jobb lesz...
2018. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudományosan bizonyították, hogy az ostobaság és a homofóbia összefügg: [link]
2018. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Van meleg és biszexuális ismerősöm is, a biszexuálissal gimi óta tartom a kapcsolatot. Semmi bajom nincsen velük (nyilván ezért a barátaim), de ők is tudják hogy nem kell előttem az ilyen dolgaikról beszélni, és én is tudom, hogy nem fogom a melegeket velük kibeszélni. Nem azért szeretem őket, mert olyan a szexuális beállítottságuk, hanem mert van közös téma stb.. de nem úgy nézek az emberre, hogy ő homo, ő meg biszex, mert nem mutatják, nem dicsekednek vele. Na de amikor zászlókat lengetve felvonul a homársereg (tisztelet a kivételnek), ott már elgondolkodok...
2018. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!