Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bizonyos fiuk tenyleg el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos fiuk tenyleg el tudnak elvezni a kikotozos csikizestol?

Figyelt kérdés

vagy ki is kell verni hozza a farkat?

van itt olyan, akinek van ebben tapasztalata? (: kort is irjatok



2018. szept. 14. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem tud
2018. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

maszturbálni kell mindenképpen, mert a péniszben lévő idegvégződések csak így képesek ingerülteket küldeni az agynak, hogy a herékben felhalmozódott ondó kilövelljen, a férfi elélvezzen, s miközben boldogsághormonok szabadulnak fel a férfi testében


de szexi

2018. szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon be tudok indulni a csikitől. Elélvezni akkor tudok, ha a folytatás a nemi szervre irányul. Azt szeretem ha az egész testem benne van a játékban.
2018. szept. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én benne lennék egy ilyen kipróbálásában, mert nagyon izgató tud lenni nekem a csikizés, egyébként mikor volt párom, és simogatott, akkor is néha az már engem csikizett, és neki tetszett hogy picit hozzám ér én pedig már nevetek :D
2018. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jo lenne valakit elelvezes utan is csikizni kikotve
2018. szept. 15. 10:21
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha fiatal vagy lehet kipróbálnám. 27 F
2018. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Tudok ilyen csávót, aki csinál kikötözést és csiklandoz is, csak nem a gyakorin. Egyik ismerősöm mesélte, hogy ő kipróbálta nála, és nagyon élvezte, néha majd megpusztult, annyira csiklandós volt! XD


Ja és a csávó teljesen normális volt, nem eszetlen elmebeteg mint a legtöbben aki ilyet vállal, hanem egy átlagos jó fej csávó! :D

2018. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már a kikötözéstől is eltudnék.

33f

2018. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak csikizéstől nem élveztem még el. Ki voltam kötözve, de nem voltam meztelen. Viszont a boxerem mindig csupa előváladékos lett... :D
2023. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer jártam úgy, hogy egy haverommal meg volt beszélve, hogy kikötözhet, és fél órán keresztül csikizzen, és ha könyörgök se hagyja abba.

Aztán eléggé élveztem, és mivel csak egy boxerben voltam, ez látszódott is, úgyhogy fél óra múlva haverom levágta rólam a boxert, és azt mondta hogy folytatja a csikizést, és csak akkor hagyja abba ha elmúlik a merevedésem.

Hát természetesen nem múlt el, sőt... :D Végül körülbelül 1,5 óra után könyörült meg rajtam, majdnem 2 órán keresztül voltam kikötözve... :D Alig bírtam mozogni utána...

De nagyon jó volt!

2023. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!