Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek között mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek között mindenki csak a szexre megy? Kapcsolatot senki se akar?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De biztos sokan akarnak kapcsolatot
2018. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan lennénk akik rendes kapcsolatra vágyunk de én azt tapasztalom hogy annyian hazudnak köztük (köztünk :( ) össze-vissza, hogy mindenkinek elveszi a kedvét az ismerkedéstől, pl nekem is. Erre rájön az a sok szexmániás akik nem is rejtik véka alá ha csak azt akarják, úgyhogy ez több okból kifolyólag is nagyon nehéz. Én úgy tudok túllendülni ezen, hogy csak egyszerűen élem az életem egyelőre egyedül, dolgozom, barátaimmal töltök rengeteg időt, és majd ha az élet úgy akarja, elém sodor az élet egy olyan fiút mindenféle applikáció használata nélkül, aki ugyanannyira érdeklődik irántam mint én felé. Az élet eldönti majd ezt.... Remélem a kis személyes storymmal valamelyest tudtam a kérdésre is választ adni
2018. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Én csak szexhavert pl.
2018. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak akik normális kapcsolatot akarnak de túl magas az elvárás legtöbbször (pl.: Kocka hasa legyen, kigyúrt stb) és aztán csodálkoznak hogy miért szinglik 😂😂😂
2018. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanugy erzek mint a 2. Valaszolo. Akarkivel beszelek mindenki csak szexet akar, azt is minel elobb, meg termeszetesen a masodik uzenetvaltasnal kepet a farkamrol... En is feladtam mar, beletorodtem, hogy egyedul vagyok, ha jon valaki akkor nem fogom elhesegetni, de en mar feladtam a keresgelest. Ha a sors ugy akarja majd elem sodor egy normalis sracot, akivel kb azonos ertelrendem vagyunk es kiegeszitjuk egymast egy parkent, nem csak a szexben hanem az elet legtobb teruleten is.

21/f

2018. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sajnos az alkalmi, vagy nagyon rövid távú kapcsolatok jutnak.
2018. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!