Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leírnátok az első meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok az első meleg kalandotok történetét?

Figyelt kérdés

2018. szept. 20. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
olyan rég volt, nem is emlékszem rá... 5-6 éves lehettem vagy még annyi sem :)
2018. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lacás1976 ***** válasza:
88%
Az első nekem nem volt valami jó. Találkoztam egy sráccal az Örs vezér téren. Chaten ismertem meg, felmentünk hozzá. Kicsit szopott, én is akartam de nem állt fel neki. Kérte dugjam meg huztam egy gumit megdugtam, el is élveztem de mikor kihuztam tiszta nutella volt a gumi. Ez elég lelombozó volt. A következő srácig el is telt vagy negyed év az már sokkal jobb volt... Akkor 25 körül voltam azóta vnagyon sok pasival voltam ma 42 vagytok...
2018. szept. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Koleszbuli, részegek voltunk és rábuktam fogadásból a farokra
2018. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egymàsnak kivertük de most akarok majd szexelni is egy sráccal.
2018. szept. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
19 voltam és éreztem hogy már nem várhatok tovább, muszáj ismerkednem valahogy fiúkkal mert vidéken éltem, heterók zömében, senki nem világosított fel, hogy vannak a világon melegek. Mindenre magamtól kellett rájönnöm. Ezért azt hittem chat.hu jó hely lesz komoly ismerkedés gyanánt, hát nem volt jó. Beszélgetni kezdtem egy számomra szimpatikus sráccal a Fiúk egymás közt szobából, és egészen sokáig ki is tartott mellettem mire tudtunk találkozni, és én komolynak hittem ezt, de nem volt az. Csókolóztunk, kicsit felizgultunk, mondjuk én teljesen kezdőként szorongtam sokáig, nehezen oldódtam fel, de végül annyi volt a max hogy kivertük egymásnak. Jó volt, én meg azt hittem, komoly :D hazamentem, és vártam a következő talit, aztán ilyen-olyan információkból megtudtam hogy mással hetyeg közben xD ilyen a szerencsém. Azóta sem találkoztam komolyan gondolkodó egyénnel, persze a neten minden szép és jó... Elmeséltem:P:)
2018. okt. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 honzo válasza:
100%
van aki elmonda az első kalandjat vagy beszelgetne melegtemaju dolgokrol skypon ha igen írj privatba,( 30/50) történetei érdemelnének inkább
2018. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

#5, azért ne csináljunk úgy, mintha Budapesten kívül csak Mordor lenne, egy elzárt putri.. "mert vidéken éltem, heterók zömében, senki nem világosított fel, hogy vannak a világon melegek"

Nem tudom, hogy mit értesz vidék alatt, mivel idetartozik a 200 ezres Debrecen is és a 150 fős falu is. Utóbbinál még megértem, amit írsz és jogos is, de azért egy megyeszékhely, egy vidéki nagyváros nem áll olyan messze Bp-től, még ha sokkal kisebb is, de egyáltalán nincs elzárva, hogy azt se tudd, nincsenek melegek. (Vagy hogy létezik internet a világon, és a köztévén/TV2-n kívüli csatornák)

2018. okt. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
*egyáltalán nincs elzárva, hogy azt se tudd, vannak melegek
2018. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
A termál fürdőben történt, 21-22 év körül lehettem akkor. Gyakran jártam oda, mert egy időben a hátizmaimat ott pihentettem a meleg vízben. Zuhanyzás közben egy idősebb fazon leszólított és elkezdett bókolni, így finoman lepattintottam. Ha máskor mentem és ott volt mindig rám nyomult, alig bírtam levakarni. Végül pénzt ajánlott azért, hogy szophasson. Máig sem tudom miért mentem bele, mert anyagilag mindig jól álltam. Egy zuhanykabinban megtörtént a dolog, de azóta sem voltam férfival és nem is szeretnék.
2019. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!