Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Méret a lényeg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelekhakell kérdése:

Méret a lényeg?

Figyelt kérdés

Sokan mondják a nagyobb intim méretet jobban lehet élvezni passzívként igaz ez? Én csak közepessel voltam.

20/f



2018. szept. 22. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nálam ez totál megáll.

Ha nem elég vastag és hosszú, egyszerűen semmilyen élvezetet nem nyújt.

Ellenben egy jó nagy vaskos istenien kitölt.

Szerintem másoknál is így van, azért ha szétnézel látszik, hogy legtöbben a nagy méretet keresik.

2018. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer szívesen kipróbálása kerül majd egy nagyobb is akkor :)
2018. szept. 22. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem átlag van. 16-17cm és több olyan sráccal voltam aki azt mondta tökéletes mert a nagyobbat nem bírja és a vastagabbat se. Mondjuk nekem mindegy mert úgy se lesz nagyobb attól, ha nagyobbat akar, de jó érzés volt pl mikor volt aki mondta, hogy utánam volt más és azért írt rám, mert ez volt tökéletes neki. Meg bírta, hogy sokáig lehet sz-pni mert sokáig bírom. Na ezt nem mindenki szereti pl :D
2018. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a közepes méret jó technikával sokkal jobban bejön, mint a nagy méret (sajnos 95%-ban) rossz technikával.

A nagy méret esztétikai szempontból látványos, gyönyörű, de a legtöbb esetben gond van a technikával, nem igazán tudják jól használni.

Olyan ez, mint a limuzinok. Látványosak, menők, mindenki olyat akar, csak éppen közlekedni nem lehet velük. Lomhák, nehézkesek és nem lehet velük fürgén irányt váltani.

2018. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobban esik egy kozepessel. A naggyal fokent nyuglodes. De ha tetszik a pasi, nem is igazan szamit. 25f
2018. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Közepeset jobb szopni
2018. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy közepes is alig megy belém nem még egy igazán nagy, főleg, hogy a fiúk többsége iszonyat tehetetlen onnantól kezdve hogy azt sem tudják bent van-e már (volt aki megkérdezte) odáig, hogy fáj ahogyan csinálják. Ezért lettem power bottom, ha én irányítok nagyobb farok is meg tud dugni (ha meglovaglom). Egy átlagossal a legjobb mert elfér bennem, nem tép szét belülről.
2018. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!