Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi számít normálisnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít normálisnak?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal és úgy érzem kevés az együttlét. Mindig írom a naptárba és mikor hónap végén számolok nagyon kevésnek érzem. Fiatalok is vagyunk és aggódom már hónapok óta, hogy esetleg a kapcsolatunkkal van baj. Egy hónapban hányszor számít elegendő/normálisnak?
2018. szept. 24. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha az együttlét alatt a szexet érted, akkor ez sok mindettől függ. pl hogy hétköznap menyire vagytok, vagy egyikőtök van leterhelve, mert ha az egyikőtök is fáradt akkor nincsen kedve a szexhez

hétvégén egy kiadós alvás után viszont elvileg kellene szex, és ha ez meg van akkor ez így jó

kérdezd meg h szeret-e?

bári oka lehet a kevés együttlétnek, azaz szexnek, betegség, pajzzmirigyalulműködés is csökkenti a libidót, stb

2018. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nem a párom miatt nincs. Én kívánom csak nagyon ritkán.
2018. szept. 24. 14:55
 3/6 he84 ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy ennyi-annyi normális havonta. Mindenkinek mások az igényei, tehát legfeljebb magadhoz képest normális, általános normális nem létezik. Kompromisszummal érdemes megbeszélni a pároddal és aszerint cselekedni. Ha őszinték vagytok egymással és ha valóban szeretitek, tisztelitek egymást, akkor menni fog.
2018. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha fiatalok vagytok akkor mindennap,akár többször is
2018. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nehéz válaszolni, mert a kérdező lány, tehát homoszexuális kategóriába csak akkor teszi a kérdését, ha női homoszexualitásról, azaz leszbikusságról van szó. Ennek viszont talán ellentmond, hogy a kevés szexet kívánó nők aligha mennek bele leszbikus kapcsolatba.

Egyébiránt a nőknél gyakoribb, hogy a testi szexualitás iránti igényük kisebb, mint a férfiaké, mert egyéb ingerektől is keletkezik bennük megfelelő mennyiségű endorfin.

2018. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat én nem vagyok homoszexuális csak rossz kategóriát választottam.
2018. szept. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!