Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM kedvelők, ti hogy oldjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelők, ti hogy oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés

Mikor bedobom valakinek, hogy izgat azt tapasztalom, hogy kiakadnak. Pedig csak light vágyaim vannak. Tehát nem ilyen véres, pisis, stb. Mégis mindenki kiakad, hogy jaj.

Ti hogy szoktátok ezt felvezetni? Olyan rossz, hogy a témában nem találni fiatal vékonyakat és ha mégis kiderül, hogy kamu.



2018. szept. 25. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan milyen vágyaid vannak? Így kicsit nehéz válaszolni
2018. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Egy fiatalnak még az alap dolgokat kéne megszokni, nem? Már ha 18-20-as korosztályt vesszük ez esetben fiatalnak. Mire valaki egyáltalán megtapasztalja mit akar, mit szeret, lehet már 25 is lesz. Ott kéne keresni. Sztem hamarabb sikerül :)
2018. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25 évesig nézegetek. Változó. Partner függő mi jön be. Jobb ha a másiknak van elképzelése és én igazodom. Szeretem az alá és fölé rendeltséget
2018. szept. 25. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig pont az a tapasztalatom, hogy általában mindenkinek tetszik egy picit. Az szokott változni, hogy ki milyen szintig megy el. 17/dom
2018. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 46 éves orvosi fetisiszta fickó vagyok.

Én a gayromeon hirdettem egy időben ilyen témában és voltak is megvalósult talik, amikoris szigorú doktorbácsiként meg tudtam vizsgálni srácokat.

2018. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig nyíltan elmondom. Igaz nem egyből bele. Light dolgokat dobok be. Aztán kibukik a többi. Lassan. És én a fiatalokat képviselem :)
2018. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!