Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyitott kapcsolatot hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatot hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól elsösorban akik így élnek. Nem zavarna ha sok mindenkivel kavar míg te annyira nem. Esetleg ha hármas kalandok vannak akkor mi a határ a harmadik féllel szemben. Kapcsolatot már az elején így kezdtétek vagy később jött az ötlet, gondolom szexuális élet izgalma miatt, kiélése miatt. Van hogy vitáztok ez miatt? Ilyesmikre gondolok.

2018. jún. 2. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Már a legelején letisztáztuk, hogy nincs féltékenykedés, és nincs birtoklás. Mindketten szabad emberek vagyunk, szabadakarattal. Azt is megbeszéltük, hogy a futó kalandokat, ha történik ilyesmi, nem meséljük el, teljesen felesleges ilyennel a másikat fárasztani. Amúgy érdekes, hogy így a 4 év alatt csak 1 ilyen kalandom volt. Valahogy most, hogy szabad, kevésbé érdekes. Neki nem tudom, hogy volt-e ilyen. Egyedül annyit szögeztünk le, hogy hosszú érzelmi kapcsolat ne legyen, mert akkor az már szeretőnek számít, és akkor inkább gondoljuk végi, mit is akarunk. Eddig smmilyen vitánk nem volt emiatt, és mégcsak féltékenykedni sem kellett. Sokan furcsálják a környezetünkből, de ezzel nem nagyon törődün.

31/F

2018. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az jött be, hogy lehet - de úgy, hogy a másik ne tudja meg. Egyébként én is töredékével éltem az adódó lehetőségeknek, valóban, ha már nem tilos, nem annyira érdekes.
2018. jún. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!