Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az új barátomnak van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátomnak van egy mániája, az hogy tanga legyen rajtam, és magassarkú cipő szex közben. Eddig ilyennel nem találkoztam. Ez normális, vagy szakítsak vele? 20/f. Ő 35/f

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Jezusom. Ennyiert szakitani ?

Nagyon komoly es mely kapcsolat lehet ez, intellektualis tartalommal..

2018. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem, de ha szereted..., fétise, szex rátok tartozik, szóval :) sok sikert a döntéshez!
2018. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek más a normális. Ez pl szerintem egyáltalán nem perverz. Ha neked nem kényelmetlen a dolog, és minden más rendben van, akkor minek ezért szakítani?
2018. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Normálisabb mint villogó ördögszarvakat rátenni és megkérni hogy mekegjen.
2018. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Én is szeretem ha néha 1-1 csinos/dögös ruhadarab fent marad közben
2018. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sincs ezzel gond, tegyèl a kedvère!
2018. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Én is imádom, ha a párom tangában, tűsarkúban, dögös cuccokban van. Nálunk nem szex közben, hanem előtte. Szerinten teljesen normális ez. Az én párom lány, mert a lányokat szeretem. Szerintem ez normális nálatok ia, mert ez nem függ az irányultságtól.
2018. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

Kinek mi fér bele.

Engem eléggé kényelmetlenül érintene a kérés. Férfinek tekintem magam és azt szeretném, ha annak szeretne ami vagyok. És ez nem én vagyok. A hétköznapokban sem vonz, hogy női ruhát vegyek fel. Én sem kérnék Tőle olyat ami neki kellemetlen/kényelmetlen.

Lehet, hogy szerepjátéknak (poénból) kipróbálnám, vagy megtenném érte egyszer-egyszer de minden alkalommal biztosan nem.

2018. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
A lelki frusztráltság ilyen esetekben határozott jelekben nyilvánul meg. Ilyen szituációban nyilvánvaló, hogy lelke mélyén valamilyen módon heteroszexuális kapcsolatra vágyik és így a vizuális megjelenés némileg ezt a szituációt imitálja.
2018. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, miért pontoztátok le a 4-est, teljesen igaza van :D
2018. okt. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!