Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szülőknek miért szégyen, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülőknek miért szégyen, ha a gyerekük meleg?

Figyelt kérdés

A szüleim mindig nagyban hangoztatják, hogy mekkora szégyen lenne, ha én meleg lennék. Nos ebben a legviccesebb, hogy én meleg vagyok, és emiatt nem merem nekik elmondani. Teljesen normális életet élek. Tanulok, dolgozom és több éve van egy párom, akivel nagyon szeretjük egymást. Semmivel sem másabb a kapcsolatunk, csak annyi, hogy nem egy lányt, hanem egy fiút szeretek.


Nem merem elmondani a szüleimnek, mert tisztelem és szeretem őket, de bánt az is, hogy a páromat eltitkolom előlük. Miért szégyen ez?


26 F/m



2018. okt. 8. 22:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne szégyen..
2018. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Számomra az teljesen értelmetlen volt mindig is.

Gondolom a társadalom miatt. Számukra kellemetlen lenne másokkal szemben.

2018. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%

csalódás egy meleg gyerek, a félresiklott családkép, tőle nem lesz utód, unoka


meg ugye a beteg gének amik belőlük származnak (hisz ők a szüleik)


meg talán köze van ahhoz is, hogy mások mit szólnak, de ez sok esetben nem annyira fontos, ha mindenki elfogadná nekik akkor is csalódás, hogy így alakult


tudod sok szülő jön a "na mikor lesz unoka?" kérdéssel és itt nem lesz unoka


a helyedben szemtől szemben rákérdeznék, hogy miért zavarják őket a melegek és mit gondolnak róluk

sok szülő hangoztatja mekkora szégyen, de amikor a gyerek színt vall, akkor megváltozik ez az egész

2018. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Utolsó! Az aki amiatt szégyelli a meleg gyerekét, mert nem lesz unokája szerintem igen önző viselkedésre vall.
2018. okt. 8. 23:00
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
azért csalódik, mert az elvártakat nem tudja nyújtani a gyereke, de sokan ilyenkor a saját kudarcukként kezelik, hogy meleg gyerekük lett
2018. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

#3-5


Örökbefogadásról hallottál már?

2018. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

#6:

vér szerinti unokára gondoltam, de szerintem a meleg gyerekkel rendelkezőket valahogy nem hatná meg egy örökbefogadott gyerek, persze ez egyénenként eltérő lehet

2018. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Ez azért szomorú. Úgy értve ezzel unoka is lesz és egy gyerek olyan gyerek is több szeretet kaphat és egy jó családi légkörben nőhet fel, akinek ez egyébként nem adatna meg.
2018. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rohadt szánalmas, hogy az unoka kérdés az egyetlen, ami ilyenkor az összes károgónak eszébe jut. Végtére is, a saját neveltetésed eredménye, hogy felnőtt, tanult, dolgozó, életképes, és talpraesett férfit nevelt valaki, az mellékes. Ha egy hetero férfi teledurrant egy nőt, aztán lelép a francba, az rendben van. Mert legalább valahol a világban van unoka, az se baj, ha közben egy semmirekellő naplopó. Ilyen emberek elismerésére én nem vágynék a helyedben. Te legyél büszke magadra, mert minden jogod megvan hozzá.
2018. okt. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
2%
Mert régen alapból sem volt szerencsés hangoztatni ha az vagy
2018. okt. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!