Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Találhatok olyan fiút szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan fiút szerintetek aki normális kapcsolatot keres nem alkalmit? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még nem volt barátom,de lassan már szeretnék sajnos eddig csak olyan srácokkal váltottam üzenetet akik egyből a lényegre tértek :/



2018. okt. 18. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos nem egyszerű, a legtöbb kalandot keres, a helyes és rendes fiuk többnyire már kapcsolatban vannak. Én is komolyabbat kerestem, eddig sikertelenül, még hozzá Pesten, ahol elvileg nagyobb is a "választék", de még ígyse könnyű. Bár, bevallom én még erősen válogatós is vagyok, ami még tovább neheziti a dolgot. Ha igazán akarod, akkor légy kitartó, sok sikert:)
2018. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Brutál nehéz, de az a titka a dolognak, ha nem adod fel. Eröltetni nem szabad, várd, hogy magától megtaláljon. Ezt szoktam mondogatni magamnak is, és akkor kicsit jobb :)
2018. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán találhatsz
2018. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szia, sziasztok - "normális kapcsolatot" szerintem közös érdeklődési kör mentén érdemes keresni.

Erre vonatkozó kitöltetlen adatok sajnos alapon gyanúsak.

Sétálni, várost nézni, kirándulgatni fiúk sem lusták a cél érdekében...

Viszont ezek csak a kezdeti nehézségek,

később családot alapítani, gyermeket vállalni lesz kihívás.

2018. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem Igen. :)


25/F

2018. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Ne interneten ismerkedj, ha komoly kapcsolatot szeretnél!
2018. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is most keresek f/19
2018. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Világ életemben csak alkalmiztam, az utolsó "ismeretlennel" most egy pár vagyok, pedig én titkoltam, nem akartam elmondani senkinek sem... Most meg mindenki tudja és boldog vagyok ☺️
2018. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én ugyan 46 vagyok, heterónak álcázott előélettel, de mára már tudom, hogy mit (kit) szeretnék. De sajna mindenkit csak a centik és az aktívpasszív skatulyázás érdekli, semmi más. Nem tudom én sem, merre kellene elindulnm.
2018. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a lényeggel kell kezdeni, mert ha egy évig csak randizgatok, meg közös program stb. és amikor sor kerül az első szexre és nem jó vele, akkor rápazaroltál egy évet.
2018. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!