Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges neten keresztül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges neten keresztül normális, stabil, komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Az idők során, rettentő sok féle figurába futottam bele, mikor neten próbáltam ismerkedni, a kéretlen cockpicekkel, és "Szia! Akarsz dugni 48 éves férfival?" jellegű üzenetekkel bombázó úriemberektől kezdve, egyenesen a kismillió másfajta egyéjszakás kalandorig.


Ezzel nekem mindössze annyi problémám van, hogy párkapcsolatra vágyok, nem pedig szexhaverságra,vagy 1-2 éjszakás kalandra.

Így hát, a végére úgy voltam vele, hagyjuk a társkeresőket.


Ahogy egyik nap itt böngésztem a kérdések listáját, és már a negyedik "van itt olyan srác, akivel hetente párszor kamatyolhatnék?" illetve "normális hogy nagyon le akarok sz*pni valakit? Volna jelentkező?" típusú kérdés felett siklottam el, elgondolkodtam.


Vajon, lehetséges a cyber térben olyan fiút találni, akitől akár többre is számíthatok, mint egy gyors sex/sexchat, vagy...

több esélyem lenne, ha az utcán oda állítanék minden szimpatikus sráchoz hogy "Cya! Meleg vagy? Vagy esetleg bisex? Akarsz barizni?" hátha az egyik az lesz?

Nektek mi a véleményetek?



2018. ápr. 6. 22:37
 1/8 A kérdező kommentje:
21/F
2018. ápr. 6. 22:45
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

A barizást szerintem ne használd, mert eléggé...fura.


A válasz szerintem: nem. Aki normális dolgot akar, az hamar kiábrándul a netes keresőkből. És tulajdonképpen az is elég ijesztő lehet egyeseknek, hogy valaki komolyat keres. Mármint, azt első beszélgetés alkalmával még nem tudhatod, hogy tényleg akarsz-e valamit a másiktól.

2018. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2018. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges, bár tény, hogy nehéz, de nem szabad feladni. Én is rendes párra vágyom aki megfelelő komolysággal tud egy kapcsolathoz hozzaallni. Én hiszem, h vannak ilyen srácok es kitartok. ^^ 23F
2018. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem igen.
2018. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amennyiben a másik félnek is hasonló elképzelései vannak, s nem szélsőséges, valamint megvan mindkettőtökben TÜRELEM egymás felé.


Én is ilyet keresek, de nem fogom azt mondani, hogy nem voltak futó kalandjaim.

Akik párkapcsolatot kerestek sokszor a türelmetlenség miatt nem lett semmi, mert addigra már más is jelentkezett, és végül letett rólam. Persze akadtak szép számmal "apácák" is, akiknél, ha szóba került a szex (ami a párkapcsolat része is!), vagy említettem, hogy volt futó kalandom, akkor letiltottak, és r--bancnak kiáltottak ki.

2018. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ahhoz hasonló kérdések mint amiket írtál engem is zavarnak már kissé, de hát nekik meg arra van szükségük. Én egy valakivel találkoztam élőben aki nem olyanokat akart, szerencsém is volt mert bejött, én viszont neki nem. Bár elvileg egész jól nézek ki, de azóta tartok a netes ismerkedéstől, főleg, hogy túl kedves vagyok és nem tudnám valakinek azt mondani -miután beszélgettünk itt (meg esetleg facebookon) egy csomót-, hogy bocs, de nem jössz be. Nem szeretek másokat elküldeni, vagy hasonlók. Lányokból volt 3 akinek tetszettem, abból 1 jól, egy egész jól, egy meg nem igazán nézett ki jól, de mindhárommal meg kellett beszélnem, hogy sajnos nem. Társkeresőre fel se megyek amiatt amiket itt hallok róluk, de itt meg pont amiatt nem merek ismerkedni, mert nincs kép, és ki tudja hogyan néz ki akivel beszélgetek.


19/F/bi

2018. ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon nehéz, mert a melegek többsége tele van lelki gondokkal és nagyon rossz hozzáállásokkal. Én több éven át blogot vezettem társkeresési tapasztalatokról, illetve megérne egy szociális-pszihológiai tanulmányt. Viszont aki tényleg komolyan gondolja, az ne adja fel és küzdjön a boldogságért. Ugyanis hitem szerint mindenkinek előre meg van írva a boldogság és a párkapcsolat. Csak ki kell tartani, 1-1 rossz élményt át kell élnie, és végül meg lehet találni az Igazit.
2018. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!