Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szex két fekete sráccal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex két fekete sráccal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy megismerkedtem ebben a félévben egy fekete sráccal akiről kiderült hogy meleg és bejövök neki. Igazából már vele volt szex azóta, de nemrég előhozakodott azzal hogy egyik ismerősével szeretnének csinálni egy hármas és én lennék csak passzív. Kicsit aggódok mert elméletileg a másik srácnak nagyobb mint akivel már voltam. Van valakinek tapasztalata többesben, esetleg fekete fiukkal?

2018. okt. 22. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Én benne lenék tutira, akár fehérrel is


17

2018. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sajnos nincs tapasztalatom, de mindig is vágytam erre. Szerintem ki ne hagyj egy ilyen lehetőséget. Bár arra vigyázz, hogy a biztonsági intézkedéseket tartsátok be, de ha az megvan, akkor mehet a buli. Irigyellek. :)
2018. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ne hagyd ki. :p
2018. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Egyik volt munkatársam egy feketétől kapott el valami egészen különleges luesz változatot, amiből alig tudták kikezelni, de utána 2 évvel meg is halt AIDS-ben.
2018. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam kettő aktívval. Igaz, hogy nem voltak feketék, csak barnák.
2018. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. Elfelejtettem írni, nagyon jó volt. Kétszer is elélveztem, aki hátulról dugott, az verte az enyémet. Ne hagyd ki. Kívánom, hogy te is élvezd.
2018. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon irigyelek téged. Csak azért hogy egy feketével letudtál.

Szerintem menny bele.

2018. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is arra jutottam hogy hiba lenne kihagyni, de azért izgulok.
2018. okt. 23. 11:15
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi. De nekem is van egy lány ism....

Aki fekete pasival vesztette el a szuzeseget, ez volt az szíve vágya...

Sajnos tobbe nem szexelhet védekezés nelkul....v mit el kapot, sőt gyereke sem lehet tobbe.

Jól gondold át.

2018. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Kezimunka mehet nekik és popo sex de nem oral.
2018. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!