Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hamar elélveztek? Sok jön?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hamar elélveztek? Sok jön?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi mennyire van összefüggés. Én pl úgy érzem kevés jön nekem, pedig sokáig tart mire elmegyek. Sokan szégyellik, hogy gyorstüzelők. Nekem pl tök bejön, de ez most nem is lényeg. Inkább csak az érdekel, hogy kinek mennyi jön és hamar élvez-e el. Kort is írjatok kérlek. Köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 23. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van úgy hogy 1perc alatt elmegyek ha valami nagyon felizgat. Sajnos kevés jön ki de ez betudható a koromnak
2018. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat verem akkor a végén kevés.

De ha pl szopok vkit, és előtte napokig nem veri annyi jön h nyelni alig bírom

2018. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekrm változó merdig birom, de mindig sok anyag jön.
2018. okt. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tiboo92 ***** válasza:
100%
Én elég hamar elszoktam élvezni! Mennyiség nálam változó néha nagyon kevés néha több!
2018. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés ideig maszturbálsz, akkor kevés jön, ha sokáig akkor meg sok. Időarányosan nő. Ha nincs időm valamiért, és letudom 10 perc alatt akkor kevés szokott jönni. Ha szabad az egész délutánom, és egész délután csinálom, folyamatosan állva tartom, verem, de nem élvezek el, és elhúzom ezt estig, akkor meg rengeteg. Viszont vigyázni kell ezzel, mert ha már régóta nem verted ki, és elkezded órákon keresztül stimulálni magad, akkor nagyon megfájdulhat a prosztatád. Tudod az az enyhe tompa fájdalom az alhasadban. Ezen csak az segít, ha elélvezel, és hagyod kijönni. Viszont ilyenkor garantáltam hatalmas mennyiség fog távozni belőled.
2018. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elvezet a változó ha a partner csinál minden hamar ekelvezek.

Sok jön nagyon és spiccelni is szokot a száj hamar megtelik vele ::))

2018. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég sokáig szoktam bírni, de utána nagyon sok jön. F/37
2018. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!