Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire hamar és mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hamar és mennyire nyíltan beszéltek a szexről, ha komoly kapcsolatot szeretnétek? (meleg)

Figyelt kérdés

Neten próbálkozom komoly kapcsolatot találni, 18 vagyok.


Azt vettem észre, hogy sokan hiába mondják, hogy ők sem csak futókalandot szeretnének mégis RÖGTÖN az első kérdés azzal kapcsolatos, hogy formás és csupasz vagyok-e és küldenék-e intim képet?


Őszintén megmondom nem sokszor próbálkoztam srácokkal, ezért nem tudom ki hogyan áll ehhez a dologhoz, de csak szerintem nem ennek kellene a legelső témának lennie, ha egyszer szerelmet és nem puszta szexet keresünk mindketten? Vagy túl prűd vagyok?


2018. jún. 8. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
a neten mindenki ilyen sajnos :(
2018. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:
100%
Ez egy jó szűrő. Aki idióta, arra kár időt pazarolni és így legalább hamar kiderül.
2018. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy prűd. De nem egyből erre kellene terelni a beszèlgetèst. Gyorsan kiderül aki ilyen mit is akarhat csak.
2018. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért meg szoktam kérdezni hogy aktív vagy passzív az illető a későbbi problémák elkerülése végett. De ennél többet nem és sose kérnék intim képet.
2018. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
A boltba is megnézed mit veszel meg ugye? Ha már valakivel vagyok akkor mindene tetszen igazán és vággyak is rá.Ezt általánosságban írtam,mert közben láttam hogy homo kategória,de mind a nőkre mind a férfiakra vonatkozik.Másrészt hamár férfiból vagy tudnod kellene hogy a férfiak a látványra izgúlnak.minél jobban feltud izgatni valakit a látványod annál jobban hozzád való lehet ha érzelmei is lennének irántad,ugye?
2018. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen a netes ismerkedés :(

Múlt héten randiztam egy sráccal, aki szintén komoly kapcsolatot keres. Séta közbrn leültünk egy padra, és ő egyből rámarkolt a csomagomra. Közöltem vele, hogy akkor ezzel le is zárom ezt a randit, persze utána még ő volt megsértődve...

2018. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!