Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolja sok meleg srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok meleg srác úgy, hogy a szőrösség az igénytelenség jele? Ti egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 02:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Passzívnak csupasznak kell lennie??? Közepesen szőrös passzív vagyok és teljes mértékben ellenzem ezt a hozzáállást. Emellett mindenben férfias vagyok, karakán személyiségem is van, és a - nálam kevésbé szőrös - párom így szeret engem.
2018. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

most ez tök jó kérdés ... kb mint miért gondolják azt sokan h a BMW egy jó autó? mert az ...

vagy miért lenne vonzóbb bárkinek egy ápolatlan test? nem értem komolyan

2018. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én nem igénytelenségnek nevezném. Van akinek eleve alig van szőre, mert olyan típus. Max a mellkasán vagy a lábán vannak kis pihe-puha szőrök, azt könnyű leborotválni, és így ő lesz a nagy igényes, ápolt pasi, aki vigyáz arra, hogy ne legyen szőrös... könnyű úgy vigyázni, ha nincs is szőre. Na de mi a helyzet azokkal, akik olyan fajták, hogy mindenhol erősen szőrösek? Ráadásul vastag, fekete szőrszálaik vannak, így ha leborotválnák, akkor is "borostásnak" látszana. Hacsak lézerrel ki nem szedeti, akkor képtelenség szőrtelenítenie, és ez abszolút nem igénytelenség, hanem adottság.


Hasonló, mint a kövér-vékony szembeállítás esetén. Van egy hajszálvékony fiú, aki lenézi a nála kövérebbeket mondván: igénytelen disznók, nem figyelnek oda az evésre stb, csak épp az felejti el, hogy ő maga olyan vékony "fajta", s ő hiába zabálja tele magát, nem fog hízni, mert alkatilag olyan. Vagyis az ő vékonysága nem az ő érdeme, hanem alapból olyan, ő maga nem tett érte semmit.

2018. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 ftf1983 ***** válasza:
100%

Az igénytelenség nem a szőrösségtől függ. Van szőrös, aki igényes és szőrtelen, aki igénytelen. Számomra az az igénytelenség, ha valaki, koszos, büdös, nem mos hajat, rohadnak a fogai, stb.


13-as! Teljesen igazad van, hogy a szőrösség ugyanúgy genetika, mint az, hogy valaki bármit eszik vékony vagy éppen XXXL-es farka van vagy csak M-es. Ha valaki ezek miatt veri a mellét, hogy mennyire menő az inkább szánalmas, mert semmi érdeme nincs benne.

2018. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A 13-14-nek nagyon igaza van. Aki genetikailag, csupasz, atletikus, xxl-es formás szerszámú, az könnyen néz le mindenki mást. Mondjuk szőrösebb srácoknál egy igényesebb helyen a gyantázás iszonyat drága, és fájdalmas is. Ha még gyulladásra hajlamos, hát... Szóval szexfilmekbeli válogatott beltenyészeten felnőve, ahol a legrosszabb is a népesség egy tízezerde. És nem az igénytelenséget pártolom, sőt, én is erősen az vagyok, de mondjuk hátrányos szőrhelyzetből, rosszabb genetikával nehéz (nyilván nem a szellemiség fogja meg először az embereket. Érdekesség ehhez az igényesség-igénytelenség vitához: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..
2018. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*tízezrede
2018. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
elég szőrös vagyok ott lenn meg hónaljban is de azt veszem észre hogy tusoláskor sokan megnéznek
2018. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17: Gyúrsz?
2018. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*Szóval szexfilmekbeli válogatott beltenyészeten felnőve, ahol a legrosszabb is a népesség egy tízezrede, nem várható más a gyengébb jellemektől, mint világtól elszakadt, valóságellenes vélemények.
2018. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!