Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok, ti szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok, ti szeretkezés előtt csináltok beöntést? Vagy egyáltalán szükség van erre?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Persze fő az igényesség. A szopihoz nem kell :)
2018. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Mindig kell, erre rá kell jönni, a módszerre.

Régebben mindig félórákat szantam ra, most csak 5 perc és mindig megjegyzi a párom hogy milyen jó tiszta.

2018. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy másfél éves kapcsolatom még régebben. Ő nála bevállaltam a passzív szerepet. Igaz, hogy hetente, kéthetente volt szex, de sose lett "olyan".


Ellenben én már jártam úgy aktívként, hogy olyan lett...szerencsére mind a hat esetnél óvszer volt rajtam....

2018. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
En mindig csinalok biztos ami biztos
2018. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

2 év óta együtt vagyok párommal, már nem használunk óvszert, és konkrétan beöntést nem csinálok. De többnyire így is kitakarítom alaposan.

30/F

2018. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. okt. 28. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha csinálok néha nem.

Ez is lutri néha olyan lesz a gumi néha nem.


Az àllagból lehetduni,hogy kell e vagy sem.De akkor sem biztos hogy megleszel dugva.

2018. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!