Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetőségem nyílt arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetőségem nyílt arra, hogy egy középkorú tehetős férfihez költözzek. De bizonytalan vagyok mit tegyek? Nekem csak kalandnak indult, de ő belém zúgott.20/f

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
sugardaddy grat
2018. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell neked . Mutass be neki.
2018. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

It’s hard seeing other living out your dreams😢 enis arra varok, hogy a sugar daddym belem zugjon, de keveset vagyunk egyutt szóval igy nehez lesz:(

Amúgy, tisztítsd ki a fejed, és gondolkozz el melyen a dolgokon. Megerne e neked, szeretned e, lekorlatozna e ez az eletedben. En valószínűleg nem mennek bele, hogy egyutt eljunk, de esetleg ugy, hogy vesz nekem egy lakast, o meg oda jar neha aludni, az teljesen megfelelne. De kinek mi

2018. okt. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne költözz hozzá, szerintem ez az egyik leggerinctelenebb dolog a világon. Mi értelme lenne egy olyan kapcsolatnak, amelyben mindkét fél érdekből van a másikkal? Ő hátrányban érzi magát mivel hozzád képest idősebb (bár te is lehetnél hátrányban, mert te meg gyerek vagy hozzá képest), te pedig azért mennél oda, hogy eltartasd magad és anyagi jólétben élj.
2018. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lehetőség. Nekem is lett volna egy ilyen lehetőségem de a fazon végül elköltözött külföldre. Én úgy voltam vele hogy simán belefér a napi 1-2 szex. A fazon 55 éves volt de már talikkor is kaját étterembe mindenhol fizetett és lakást kaptam volna meg autót és nappal amig a tárgyalásait meg ilyeneket intézte addig oda mentem volna ahova akarok persze benzint mindent dobott volna nekem. Szerintem 20 évet lerobotolsz egy melóhelyen annak semmi értelme nincs, ha ilyen ajánlatot kapsz és tuti megbízható akk habozás nélkül fogadd el. Ha a jövőben én is kapok egy ilyen gazdag fazontól simán elfogadom, meg szivesen el is kísérgettem volna az üzleti kajálásokra mert emberileg is jófej volt. Ez 2 éve volt 24 évesen.
2018. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!