Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg lennék ha vonzódom, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lennék ha vonzódom, egy fiúhoz?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy fiú, akit amikor megláttam furcsa érzéseim lettek, olyan szépnek láttam. Utána már utáltam is, főleg amikor a lányokkal olyan jól kijött.De azt gondoltam hogy ezért vagyok féltékeny rá. Pedig voltak barátnőim, de nem nagyon hagyott ez nyugodni. Megtudtam a fiúról, hogy meleg, suli után felmentünk hozzá, tanulni és flörtöltem vele, és orálisan csinálta nekem. Ami nagyon jó volt, és azután mondtam hogy én nem tudnék semmit se csinálni egy fiúnak, ne haragudjon, és eljöttem. Sírt is, hogy szemét vagyok csak kihasználtam. Próbáltam a barátnőmmel, és nem az igazi, mert csak úgy tudok elmenni ha a fiúra gondolok. Azt hittem, hogy a barátnőmmel van a gond szakítottam, de az új csajnál is ez volt. Meg már nemcsak arról fantáziálok ami történt, már úgy kívánom is azt a fiút. De kíváncsi is vagy rá, hogy milyen lehet, vele csókolózni, randizni nemcsak szexelni akarok. De biztos mérges rám, mert nagyon bunkón viselkedtem.
2018. okt. 27. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor vagy meleg ha le is szolod
2018. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meleg vagy lehet hogy biszex. Keresd meg azt a fiút, és beszélj vele őszintén, kérj bocsánatot.
2018. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ahj, gyerekek.... :D na jó, én is voltam gyerek. Figyu, épp hogy pár szót váltottatok egymással és ő már le is pippantott téged? Így hogy bíznál meg benne a jövőben? Ez azért eléggé árulkodó, nem gondolod? Mellesleg ha érzel valamit iránta, legyél őszinte és beszélj róla. Az őszinteségért még senkit nem ítéltek el.
2018. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért nem ismeretlenül, mert összehaverkodtam vele. Nem úgy volt, hogy felmentem és egyből csinálta.
2018. okt. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!