Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van, hogy mindig olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy mindig olyan fiút szeretek meg, aki nem meleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy fiú, akit régen nagyon megszerettem, több mint 10 éven keresztül szenvedtem miatta. Ő nem meleg, én igen. Sosem lehetett az enyém. Most vlgre sikerült valamennyire túl lépnem rajta, jött ez másik fiú, akit sajnos megszerettem. Ő túl fiatal hozzám, de nagyon szeretem. Itt volt velem két hónapig dolgozott nekem, és közben nálam volt elszállásolva. Nagyon megszerettem. Ő pár hete haza ment, most már alig beszél velem. Én meg közben azt érzem, hogy egyre jobban szeretem így is, egyre jobban hiányzik. Mindennap megnézem a képeit, mindig várom, hogy keressen, de semmi. Én írok már sokszor vissza sem ír. És nemtudok mit tenni ez ellen. Tudom, hogy sosem lehet az enyém, de nem tudom elfelejteni. Sokszor legszívesebben elsirnám magam.

Miért mindig a hetero fiukba leszek szerelmes? Miért tudok valakit ennyire szeretni, mikor tudom, hogy esélytelen? Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt? El akarom felejteni, de nem tudom, így meg csak szenvedek. Sokszor már azt érzem felesleges vagyok, hiába élek, sosem leszel boldog. Ti mit tennének a helyemben?


2018. okt. 28. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neten és meleg bárban kell ismerkedni.
2018. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, de amig ö itt volt, addig senki más nem érdekelt, csak ő volt nekem a minden. Nem kellene senki más mellette
2018. okt. 28. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem az ő hibája, mert ő ugye hetero, nem szereti a pasikat. Szerintem felejtsd el, mert ezzel csak saját magadat sanyaritod. Net én, és melegbe okban ismerkedj, ahogy az első is írta. Mást nem tudunk neked szerintem
2018. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Miért történt akármi is köztetek, vagy ez csak olyan 'plátói' ?
2018. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez csak olyan plátói, de nem tudom elfelejteni. Sőt egyre többet gondolok rá.
2018. okt. 28. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!