Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bejön a padtársam, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a padtársam, hogyan tudhatnám meg hogy meleg-e?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, és belezúgtam a padtársamba. Nincs barátnője, többnyire csajokkal barátkozik. Csak idéntől vagyunk padtársak (2 hete kb), és azóta folyton csak ő jár a fejemben. Eddig nem is igazán vettem tudomást róla, de most hogy vele töltöm órákon, és már szüneteken is gyakran a nap nagyrészét, valami megváltozott. Tetszik hogy olyan alacsony, és cuki, rendes stb, még jó jegyei is vannak. Párszor eljátszodtam, hogy úgy csináltam, mintha lemaradtam volna, és meg akarnék nézni egy sort a füzetéből, közbebn meg a lábam az övéhez simítottam, a széket közelebb húzva, aztán úgy maradtam az óra végéig. Őt látszólag nem zavarta, hogy a combom az övéhez ér, de lehet nem is érdekelte, mivel nem egy zárkózott típus - velem ellentétben. Én eléggé csendes vagyok, félek nyíltan rákérdezni, hogy meleg-e. Az viszont biztos, hogy nem igazán vannak fiú barátjai, mindig csajokkal beszélget, eddig is lány padtársa volt, viszont mostmár, hogy vele ülök órákon, úgy érzem, közel enged magához, elkezdett kibontakozni stb. De ha elmondanám neki, hogy mi a helyzet, jobb esetben igazam lenne, és talán összejönne valami, de lehet hogy nem meleg, és megútálna, amiért ezt feltételeztem róla, és másoknak is elmondaná, stb. Valahogy meg kéne tudnom, hogy mi az igazság, de nem akarok mindent elrontani azzal, hogy rányomulok, így nem tudom mit tegyek, hogyan tegyem.

2018. okt. 31. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj az apró jelekre. Kicsit csúnya módszer de ha telefonozik próbáld meg ki lesni hátha látsz valami infot.
2018. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 StevenUp ***** válasza:
63%
Markolj rá a seggère és egyből kiderül
2018. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Légy őszinte és nyílt. Ez a legtisztább, vagy engedd el az egészet.
2018. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát,énszerintem még várakozz.

Amíg nem jön meg az ihlet , hogy végülis mi lehetne mégis a legcélravezetőbb; viszont azt nem tudom, hogy pl mennyi idő van még, ha a vége felé mondanád el. Meg most nemtom , mennyire jó ötlet, hogy esetleg megkérdezni, hogy mi a véleménye a melegekről, meg a biszexekről. De mondjuk ezt talán úgy, ha már legalább valami barátság ki lenne alakulva köztetek, talán az úgy jobb lenne olyankor megkérdezni, hogyha már tényleg minimum barátinak érzed a kapcsolatotokat; mondjuk ez már van, akinkél nagyon bizalmas szint; szóval lehet, hogy olyankor; meg még pl utána megkérdezhetnéd így, hogy "És mi a véleményed arról, hogy 'én' meleg vagyok?" Tehát talán így rá lehetne vezetni, és akkor így őszintén el tudnád mondani, és ha ő is meleg, és értékel, és vonzódik hozzád, akkor majd lép. De ez pl szerintem talán lehetne egy első lépés a te részedről, és akkor megnézed a reakciót. Ja és ha negatív lenne a véleménye, akkor már ne hozd fel, hogy te amúgy pont meleg vagy. Hanem akkor ott állj meg, és akkor tudatosítsad, hogy oké, hát akkor ez esélytelen. Vagy pl lehet azt mondaná, nincs baja velük; vagy pl esetleg mit mondana, ha megtudná, hogy az osztályból valaki meleg. Ebből is amúgy már félig levenné, hogy rólad van szó egyébkétn; de lehetne az is, hogy még csak felvetetted. Vagy nemtom. Amúgy lehetséges, hogy praktikus lenne azt mondani, hogy te amúgy biszex vagy, és vonzódsz a fiúkoz IS. Ez egy kicsit lódítás, de ha ő pl megveti a melegséget, vagy ilyen homofób, vagy minek hívják, hogy fél tőle , tart tőle, fenntartásai vannak ilyen emberekhez hozzáállásban, akkor például nem izél rögtön, nem kategorizál be, hogyha például pont olyan lenne. Viszont ha meg bír, amúgy meg lehet, hogy tökre tökös gyereknek tartana, hogy te ezt így bevállalod, bevallod. Meg pl nemtom, talán azért lehet, hogy érdemes lenne azt mondani, hogy biszex vagy mégisinkább, mert ha pl tényleg aki csak saját neméhez vonzódik, az furcsább lehet neki, mint aki mind a kettőhöz, és az talán közelebb állna hozzá, mégha pl nem is meleg, mintha valaki mind a két nemhez vonzódik, tehát neki az már távolibb lehet ha pl heteró, hogyha pasi létére valaki a lányokhoz nem is vonzódik, csakis a pasikhoz. Na, szal szerintem föl lehetne így vezetni, hogy mi a véleménye arról, ha valaki meleg; és akkor így megfigyeled a reakcióját, hogy mondjad -e tovább, vagy nem érdekli. Mert ha nem érdekli, akkor nem kell neki megmondani, hogy te is meleg/bi vagy.

2018. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

*má az iskola végéig mennyi idő van még;

De ezt a kérdést viszont talán bármikor fölteheted neki, de talán , ha azt mondod, biszex vagy, nem fognak annyira kibeszélni, meg a homofóbok nem fognak annyira kinézni, vagy pl kerülni a társaságod; szóval lehet, hogy pl egyszerűbben elfogadnák az emberek, ha valaki biszex, mint aki meleg, mert jobban meg tudják érteni, jobban el tudják fogadni, hogy valaki az ellenkező nemen kívül -akihez általánosságban mindenki/a legtöbb ember vonzódik- mint azt, akit teljesen csak a saját neme érdekel. Szóval ha pl ezt meghallaná valaki más is , és elterjedne; akkor talán nem kerekedne belőle körülötted ekkora zűrzavar; tehát így meg finoman ki lehet puhatolni a másik embernek a reakcióját, és végülis pl szerintem önvédelemből talán lehetséges, hogy jobb lehetne tán ténylegesen azt mondani, hogy biszex vagy; mert tehát az az átlag embernek pl lehet, h kevésbé furcsa, vagy szokatlan.

2018. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

*saját nemén kívül -akihez a többség -még a sajátjához is vonzódik

(még az idézőjel vége után)

2018. nov. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem próbálj meg vele barázkozni. Ha elég jóban vagytok, lehet egy idő után ő is közeledne. De ha nem is, akkor is jobban látod, érzed mi a helyzet vele. S már kialakult bizalmi kapcsolatnál nyiltabban tudsz beszélni vele ilyesmiről. Tehát ne nyomulj, hanem barátkozz. Vagy egyszerűen lesz egy jó barátod. Vagy ez az ismerkedési szakasz, mielőtt bármi más történne köztetek!
2018. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak szerintem jó ötlet, de én a helyedben valószínű ezt tenném:

Írj egy kisebb papírra üzenetet neki “Szia ...! Csak szeretném ha tudnád, hogy nagyon bejössz. Szívesen kerülnék közelebb hozzád! Szép napot kíván, egy meleg osztálytársad” és amikor nem látja tedd a cuccai közé, vagy valami hogy megtalálja. Ha tényleg jóban vagytok akkor szerintem működhet, hidd el, ha ő is meleg, minden erővel azon lesz, hogy kiderítse hogy ki írta. Ha fennhangon szétkürtöli akkor nem meleg, te pedig tagadhatsz mindent 😉 hajrá 😊

2018. nov. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én a mai napig bánom,hogy nem mondtam meg a padtársamnak..4 évig egymás mellett ültünk,szerelmes voltam belé és én se mertem elmondani neki..most már bánom,el kellett volna..
2018. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kitartas neked szoritok

Az utolso hozzaszolonak meselj mi volt?

2018. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!