Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz a cipő/ zoknifétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a cipő/ zoknifétis?

Figyelt kérdés
Gáznak számít ez? Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy egyre jobban vonzanak a cipők, nem is elsősorban a lábak, hanem a cipők, legyen az elegáns, vagy sportos, színes vagy egyszerű. A cipők mellett hasonlóan vonzanak a mintás zoknik, amik mostanában amúgy is eléggé divatba jöttek, színesek, mintásak (fánk, hamburger, állatok). Alapvetően a ruhák úgy összességében vonzanak, ez mennyire normális? Olyan mintha már nem is az ember, a személy jönne be, hanem az öltözéke és ez tökre megijeszt.

2018. nov. 2. 16:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nekem is bejönnek a jó cipők. Elsősorban Nike, Adidas.
2020. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, teljesen normális! Engem is nagyon lázba hoznak a szép cipők és klassz zoknik egy férfin! Én sose vetem le a zoknim ha akció van, de még hokihoz se vetem le, sokszor kanosidok a zoknim látványára.
2020. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!