Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan érjek el prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjek el prosztata orgazmus dildóval? Láttam videókon másoknak sikerül. Nagyon élvezem én is ha bennem van és ki-be mozog, de az orgazmusig sohasem jutok el. Tudtok rá valami módszert?

Figyelt kérdés
Próbáltam többféle dildóval, többféle pózban.
2018. jún. 11. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Kb eddig jutottam el én is, bár én rájöttem, másfajta dildóval célravezetőbb lesz a dolog. Még nem vettem meg azt a dildót (egyébként vibrátoros)
2018. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sem jött össze elsőre.

Az első feltétel szerintem, hogy legyél elég kanos, hogy úgy érezd, pár rántás és elsülnél.

Második a forma, szerintem az enyhén hajlított dildó a legjobb.

A póz szerintem egyénileg változó, nekem misszionáriusban és hason fekve sikerül elérni a p. orgazmust.

Egyébként én is sokáig próbálkoztam és vergődtem vele. Direkt vettem egy nagyobb, vastagabb dildót, kutyapózban és lovaglóban próbálkoztam, de 1x sem jött össze.

Írj privátot, ha van még kérdésed nyugodtan.

22/F

2018. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!