Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha két szűz srác gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két szűz srác gumi nélkül lefekszik akkor nem kaphatnak el semmit, ugye?

Figyelt kérdés
Már terveztünk lefeküdni a barátommal, de nem tudom hogy lehet e valami gond ha gumi nélkül csináljuk. És mint írtam mind a ketten szüzek vagyunk, a válaszokat előre is köszi!
2018. nov. 6. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne náthásan feküdjetek le, azért :D
2018. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor, ha a passzív alaposan kimossa magát előtte. Egy egészséges végbélben is össze lehet szedni mindenféle húgyúti fertőzést.
2018. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A végbélben számtalan olyan baktérium tenyészik, amiknek kizárólag a végbélben van a helyük

Ha gumi nélkül kerül a farok a farba, akkor akármilyen durva és fájdalmas dolgot össze lehet szedni

2018. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ezzel igazából az a baj, hogy a végbélben még alapos tisztítás után is vannak olyan baktériumok, mik betegséget okozhatnak, ha átkerülnek a péniszre. Tehát kaphattok el.

Én inkább gumiban javasolnám. Már csak azért is, ha utána még szopás is lenne.

2018. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Mint ahogy írták fertőzést el lehet kapni. De az tény hogy a hagyományos szexuális úton terjedő betegségek nem fenyegetnek.
2018. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Hát kezdőként szerintem használjatok óvszert. De azért írok egy más megközelítést is, mint az előttem szólóak.

Ami engem illet, én gumi nélkül csinálom a párommal mindig. Nagyon figyelünk a tisztaságra, higéniára stb. Nem szeretjük az óvszert egyszerűen, így sokkal izgatóbb, jobb és meghittebb. Nyilván anál után már orál nem következik soha sem, de maga a szex számunkra így az igazi. Még semmi probléma nem volt belőle soha sem. De tényleg abszolút igényesek vagyunk mindketten. Szerintem a saját felelőségére mindenki úgy csinálja, ahogy szeretné. A szexnél mindenképp benne van a pakliban a fertőzés.

Egy csomó hetero haverom össze-vissza adogatott ilyen-olyan fertőzéseket a nőiknek és vissza, pedig nem csalták egymást. Szerintem a szex egy ilyen dolog: akkor úszod meg teljesen a fertőzéseket, ha nem csinálod. Még az óvszer sem 100% biztonság minden ellen.

De nem akarlak lebeszélni róla, használjatok óvszert. Később pedig ha idegennel lennél, akkor ez nyilván alap.

2018. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Akkor az elélvezés is belé, vagy beléd megy, ugye?! (Nem tudom, aktív vagy passzív vagy-e) az milyen érzés?
2018. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egymásba megy. Talán én kissé többet vagyok passzív szerepben.

Szerintem gondolatilag izgató és jó érzés, de fizikailag nem igazán érzel pluszt. Volt már, hogy észre sem vettem, hogy elment.

Kissé olyan, mint beleverni a másik szájába: szintén jó érzés, az is, ha lenyeli, jó érzés a gondolat, de fizikailag igazából nem ad hozzá pluszt.

2018. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!