Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb melegek, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb melegek, ti mit tanácsolnátok a fiataloknak, amit ti elrontottatok?

Figyelt kérdés
Tehát mi az, amit ma már máshogy tennél ha újra élhetnéd? Én pl még csak a huszaséveimben vagyok de magamnak 10 évvel ezelőtt azt mondtam volna, hogy ismerkedj sokkal többet és élvezz ki minden olyan lehetőséget, ami nem kapcsolatot akar, de tetszik. Mert én sok sráccal azért nem szexeltem mert bár bejöttem neki de nem kapcsolatot akart. Butaság volt.

2018. nov. 18. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Erre azért nem lehet válaszolni mert az idősebb melegek más korban éltek.
2018. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy haverom/munkatársam, akit párszor lepippantottam, mikor bepiáltunk!

Másnap úgy tettünk, mintha semmi nem történt volna!

Soha nem beszéltünk róla.


Mai fejjel, kibeszéltem volna vele a történteket. Azt, hogy Ő mit gondol róla, és mit élt át akkor, milyen érzés volt, és folytathattam volna merészebb dolgokkal is?

2018. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Legfőképpen azt tanácsolnám, hogy ne bízzon meg abban, aki örök hűségről beszél. Ugyanis az fogja a legcsúnyábban megcsalni és kihasználni. Melegeknél nincs hűség,max 1 %-nál.
2018. nov. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan 27ként még nem gondolom magam idősnek, de tanácsként:

Minél előbb fogadjátok el magatokat és ne érdekeljen titeket a társadalom véleménye. Tizenpár éves korom óta a pasik izgatnak, az óta tudom hogy meleg vagyok.

Sokáig titkoltam a szüleim előtt, hogy ne csalódjanak, sokáig titkoltam a barátaim előtt, hogy ne forduljanak el tőlem, sokáig nem mertem ismerkedni, mert akkor esetleg idegenek is megtudják rólam... hülyeség.

Bárhogy alakítod, lesznek akik csalódnak, elfordulnak, megbélyegeznek e miatt, de azoknak a véleménye nem számít! Én melegen vagyok én, aki engem szeret, az azt a meleg fiút szereti, aki én vagyok!

Vállaljátok fel mielőbb magatokat! csak egy életetek van! 😉😊

2018. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne futó kapcsolatokat keress, hanem barátokat és tartós kapcsolatokat.

2. Törekedj az anyagi függetlenséged elérésére (saját lakás, stabil munka(hely) )

3. Légy pozitív beállítottságú.


57f

2018. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Felejtsétek el ezt a média által az emberekbe tukmált kategóriákat, hogy meleg, meg hetero meg biszex és egyebek.

Senki ne sorolja be magát semmilyen kategóriába, mert mindenki egyedi. Ez a legfontosabb.

Valami hülye találta ki ezeket még a 19. században, és a tudatlanok átvették.

2018. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolnám, hogy ne félj önmagadtól és a gondolataidtól.

Én nehezen fogadtam el magam, és feleslegesen közel löktem magam a depresszióhoz, ahonnan szerencsére a suli pszichológusom visszahozott.

Továbbá legyetek bátrak! Ha meg tudnám mondani, hogy mennyi sráccal szemeztem a metrón, villamoson, buszon.. És ezek nem azok a szemezések voltak, hogy csak egy pillanatra össze akadta a tekintetünk, hosszan mértük egymást, mélyen a másik szemébe néztük, egyértelmű volt a kölcsönösség, és én féltem lépni. Szürnyű, annyi szép paliról maradtam le így, annyi érdekes szép emberről.

Ezen kívül, de ezt kb mindenkinek tanácsolnám, hogy hagyd hogy érdekeld magad, gondold úgy végig az egyik napod, mintha magaddal randiznál, miket mondanál magadnak, mivel csábítanád el magad, mit csinálnál? Találd meg magadban, amitől egyéni vagy, amitől önmagaddá válsz, ne másolj mást, jöjj rá, hogy ki vagy, és utána jobban fogod magad értékelni.


24f

2019. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyes beszélgetés alkalmával elmondanám...
2019. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!