Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek volt már kalandja egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már kalandja egy iskolai dolgozóval?

Figyelt kérdés

Gondolok itt első sorban a tanáraitokra. De lehet igazgató,gondnok,bizti őr vagy akár takarító is.


+kérdés: Iskola területén történt valami?



2018. nov. 19. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Gimiben egy tanárom korrepetálásnál tett ezt-azt..
2018. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
A gondnok egy huszoneves srac volt....neten ismertem meg de leesett hogy o az ;)
2018. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk volt olyan, hogy az egyik tanár összejött egy tanítványával (bár abban az esetben hetero kapcsolatról volt szó de szerintem ha így megtörténik akkor melegekkel is előfordulhat.) Más kérdés, hogy amikor kiderült a tanárt azonnali hatállyal elbocsájtották. A diák 16 volt.
2018. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem volt, a kémiatanárral bújtam el egy kis időre a tornaszertárba.

Máig nem hiszem el.

2018. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
tesitanárommal fiu vagyok
2018. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Iskolai diákkal.
2018. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
14%
Gyerekek ne ide jöjjetek maszturbálni nem gondoljátok hogy kicsit de tényleg csak pötit gáz?
2019. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

AZTAROHADTELET

Huu azért ez durva főleg a tesiraktaros

2019. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy osztálytársam jött össze egy tanárral, heteró kapcsolatról van szó. Nyilvánosan csak az érettségi elött lehetett öket együtt látni, akkor meg már senki nem szólt bele a dologba.

Persze pletykaszinten sokan elítélték a dolgot, de többünknek (nekem is) érdektelen volt.

2021. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

A gimiben volt egy "helyettesítö tanár", aki még csak föiskolás volt, de végsösoron gyakorlatra hozzánk volt kirendelve, ha helyettesíteni kellett valamelyik tanárt. Nagyon csinos fiú volt(legalábbis nekem tetszett, nem sok más lánynak sem) és miután nem volt nagy a korkülönbség, állati klasszul készített föl minket az érettségire. Rábeszéltem (naná, hogy én), hogy csinaljon nekünk szakkört. Ìgy idönként délután is a közelében lehettem. Rendkívül aktív voltam a tanulásban, csak, hogy a felfigyeljen rám..... Egyszer ö vetette be az ötletet, hogy az osztályunkkal elmenjünk kirándulni. Földrajz szakos volt a srác, a környezetismreti kirándulás pont képben volt. Hazafele ö volt az elsö, aki leszakadt a csapatól, mert olyan helyen lakott. Persze én is leszálltam a villamosról - mondván, hogy én is arrafele megyek -, és hazáig kísértem. Már az ö (bérelt)lakásához közeledvén említettem meg, hogy egy ilyen jó kirándulás után milyen jól fog esni egy forró fürdö. A kapuban felinvitált magához, és csinált nekem egy teli kád habfürdöt. Èppen, hogy csak beültem a kádba, amikor megjelent a fürdöszobában félig álló (gyönyörü) farokkal, és a leg természetesebb

módon közölte, hogy akkor most ö is beül a kádba. Megfordultam, és kértem, hogy mossa meg a hátamat. Utána követelte tölem a viszont hátmosást, ait én már túlteljesítettem, mert a mellét is simogattam(szappanoztam), egyre lejjeb és lejjebb, mígnem a dákójához értem. Azt is megmostam, és már nem volt kérdéses, hogy megyünk az ágyba. Nála is (nem)aludtam, mert egész éjjel szexeltünk.

Örök emlék marad, és dicsöség nekem, hogy volt bátorságom ráhajtani. Az érettségi után többet nem találkoztunk. Sajnos :-(



lehessek.

2021. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!