Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is felkavar ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is felkavar ha egy szexpartneretek eltűnik?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel évek óta kb 2-3 havonta találkoztam. Most meg csak úgy eltűnt. Nem reagál, pedig olvas a viberen is. Szóval titeket ez felkavar? Vagy nem szoktatok így járni. Nem csak egy idegen számomra hisz simi, bújás, ölelés, beszélgetés, szeretgetés. Szóval értitek. Kialakult vmi ami nem kapcsolat csak mégse egy tök idegen. Nem érzelmi kötődésre gondolok mielőtt félreértenétek, hanem csak úgy az emberi részére. Persze javára szóljon, hogy még tini, de azért ez kevés. Máskor is jártam már így, de mindig rossz érzés, hisz nem olyan nehéz szerintem leírni ha mondjuk most picit nem akar szexelni. Vagy legalább tudnám mi a baj. De nem tudom. Csak eltűnt. Szóval kíváncsi vagyok más hogyan éli meg, egyáltalán jár-e így.

2018. nov. 21. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, zavaró, meg rosszul esik, de lehet talált valakit aki állandó partnere és ezért nem válaszol, reagál neked.
2018. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen. Nekem van akivel évek óta pár havonta összejön a találkozó. Még tini amúgy. Akkor jól megy minden és aztán jön egy pillanat amikortól nem reagál. :( Nagyon rossz, mert nem értem és mindig váratlan és előjel nélküli. Ha érteném el tudnám fogadni, de nem értem mi zajlik le benne, így segíteni se tudok. Nehéz megszokni. Főleg, ha az ember lelkiismeretes meg korrekt. Én ilyennek tartom magam. Talán túlságosan is, ezért meri megtenni. El kell fogadni vagy elengedni. Ezek a lehetőségek. Én mindig várok kicsit aztán újra ráírok. És persze sose piszkálom vele. Bár azért rákérdezek, hátha elárulja. Az én storym annyiban más, hogy ez facebookon megy végig :D Azonban tényleg nem zavar, mert sok éve és tudom, hogy midig visszatér és olyan minden mint elsőre. Szóval kitartás! ;)
2018. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, felkavar. Havonta 2-3 alkalommal talakozunk, de többször előfordul már, hogy 2 hétre is eltűnt. Épp most is ezt a korszakât éli. Ennek sincs előjele, irogat, talakozunk, dugunk egy jót, masnap ir, hogy jajj de jó volt, másik időpontot egyeztetne, majd hirtelen eltűnik. Még ikyenkor rairok 2-3alkalommal,de ha nem válaszol, hagyom. Ugyis jön megint, ha áll a bré....
2018. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!