Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen színű, alkatú, méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű, alkatú, méretű pólók és nadrágok szexik? Miben szeretitek látni a partnereteket, más srácokat? Mire veritek ki?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy nekem pl a feszesebb (jobban a testhez simuló kék, fehér vagy fekete poló, fekete trikó jön be más fiukon, ebben látom őket nagyon szexinek, erre verem ki.

mondjuk nekem a nadrág mindegy, de esetleg a farmer, vagy a rövid fekete nadrág még bejön.


és nektek mi jön be?



2018. nov. 22. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vállnál és hátnál erősen kivágott szűk fazonú atlétatrikók nagyon bejönnek. Hangúlyozza az izmokat és az alakot. Az egyszínű világos jön be legjobban szépen lebarnult bőrön.
2018. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%
Azt most inkább ide nem írnám le, elég egyedi az ízlésem. :D
2018. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pólók terén nincs preferenciám de imádom a csőgatyákat.
2018. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 8 hogy miben, engem inkább az izgat aki a ruhában van.
2018. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruhákra szoktam kiverni, szerintem minden pasinak más áll jól. Jó ha van valakinek saját stílusa. :D
2018. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ádám-kosztüm a nyerő.
2018. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval egyetértek, nekem is az tetszik ha egy sportos srácon az ilyen mélyen ívelő atléta alól elő-elővillan a formás izmos mell bimbója
2018. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire hármat számolsz!
2018. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!