Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeon ha valikel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeon ha valikel beszélgettek/ismerkedtek és felhív magához ti belementek?

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam valakinél, de most is van alkalmam csak kicsit ez ügyben félénk vagyok😅 esetleg tanácsok?

2018. nov. 27. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
képcsere utan elöször talalkozas,,volt olyan ,hogy felmentem a lakasara ha tetszett szexeltünk,ha nem ,,akkor beszélgettünk,azt mondtam mennem kell,semmi probléma nincs abbol,ha valaki valakinek nem jön be,,az ertelmesebb felfogja ,hogy van ilyen..egyszer volt,hogy odamentem valakihez és nem tetszett,,elém állt és nem akart kiengedni,,magához ölelt szorosan es azt mondta ,hogy ha mar itt vagyok szexeljünk..kicsit megijedtem..
2018. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha történik kép csere es megbízható fiúnak néz ki, akkor szívessen belemegyek.
2018. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindig van gázspray, mert (melegségtől függetlenül) egyszer már ki akartak rabolni az életben.


Nem tudom erre értetted-e a félénkséget. Amúgy nem szokott gond lenni az emberekkel. Az írásképén és a képeken amiket küld azért lehet látni alapjaiban a másikról, hogy mennyire normális

2018. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

XD ezeknek az embereknek nem tartottak biztonsági előadásokat? Egy tetves képet bárhonnan tud szerezni az ember. Nem tudom szabad e linkez betenni,de ez fog törtenni veled ha nem válogatod meg milyen random emberhez mész fel.

[link]

2018. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán.
2018. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam igen, nem volt semmi gonnd a veszély mindig fennt áll.
2018. nov. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jani Belucci ***** válasza:
100%

Csak akkor megyek bele, ha:

1. Kaptam róla képet

2. Tudom a teljes nevét

3. Tudom előre a pontos címet, ahová megyek

4. Opcionális: Ismerősnek jelöl Facebookon, és lecsekkoltam az adatlapját, ez alapján rögtön kiderül ha a fentiek közül bármelyik is kamu lenne.

2018. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!