Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, amikor egy fiatal pasi érdekből összejön egy nála jóval idősebb pasival?

Figyelt kérdés
Tehát feláldozza a fiatalságát,anyagi haszonért cserében.
2018. nov. 29. 07:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ha valakinek önerőből amúgy sem jönne be az élet.

Így gyakorlatilag a fiatalsága sem ér olyan szinten semmit,akkor nem jobb inkább az anyagi biztonságra feltenni mindent?

2018. nov. 29. 08:13
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően mindenki azt csinál ami jólesik, De:

Egyrészt azt gondolom, hogy ha valaki csak az anyagi biztonság miatt van velem akkor neki nem én vagyok a fontos, hanem a pénzem. Erre pedig nem szeretnék építeni.

Másrészt, ha én lennék valakivel csak az anyagi biztonság miatt akkor azon gondolkodnék erősen, hogy mikor jön el az a pont amikor az a bizonyos anyagi biztonság egy nálam nagyobb farkú, feszesebb fenekű vagy egyszerűen fiatalabb srácot fog bevonzani. Mert ugye ekkor az emberfia le lesz cserélve mint egy régi kocsi.


Személy szerint nekem NAGYON fontos, hogy az ember számítson, ne pedig a külsőségek vagy az anyagiak. Mert az ember 10-20 év múlva is ott lesz az anyagiak és a külsőségek pedig egy pillanat alatt tovaszállhatnak.

Én nagyon rosszul érezném magam, ha valakitől függnék anyagilag. Azt vallom, hogy az ember legyen képes fenntartani saját magát. Mert ez elengedhetetlen ahhoz, hogy ne a megélhetés kényszere hozza a döntéseim, hanem a megfontolás és a szív szava.

2018. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs baj, hogy valaki idősebb pasival jön össze, de a te esetedben senkire nézve sem normális.

Sem te, sem a partnered nem érezné jól magát ebben a kapcsolatban, és hiába nem mondod el neki, ő érezni fogja, hogy mi a fontos neked.

Inkább menj el dolgozni, és keress olyan srácot aki tetszik.

2018. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jóval idősebbre gondoltam.

Nem 40 évesre.

Az nyilván még 3szor lecserél.


Persze,az anyagiak meghatározóak,de ezzel az idősebb pasi is tisztában van,és ennek tudatában megy bele a kapcsolatba.

2018. nov. 29. 10:21
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek abba,hogy szegényen is lehet boldognak lenni.


Két fiatal nem fog együtt maradni,mert jönnek az anyagi gondok.

És azok is megunják egymást idővel,és ők is egymás mellett öregednek,szóval ez nem érv.


Egy jóval idősebbnek meg már nem a szexre kell az ember,hanem,hogy legyen mellette valaki majd az idős éveiben.És akkor már nem az fog dominálni szerintem,hogy néz ki,aki mellette van.

2018. nov. 29. 10:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nagyon tévedsz. Az ilyen sugardaddy-knek pont, hogy a szexre kell az aki kell. Azért nem tart el senki, hogy beszélgess vele. A 60+os is hancúrt akar még ha csak viagrával megy neki akkor is. Ne legyenek illúzióid.


Másrészt ne mondd már, hogy két fiatal nem tud megélni együtt bárhol az országban. Én egyedül élek, de még így is meg lehet oldani.


Az a baj, hogy nekem nagyon úgy tűnik, hogy te csak meg akarod úszni a munkát. Azt is lehet, de ha árucikknek tekinted magad akkor ne csodálkozz, ha más is így fog kezelni. Az árucikkeket pedig az emberek ha megunják akkor kidobják.

Ha pedig arra játszol, hogy "elcsábítasz" egy idősebb urat a pénzéért, tehát, behazudsz neki érzelmeket azért, hogy eltartson az számomra elfogadhatatlan, és erkölcstelen. Nem játszunk mások érzelmeivel!

2018. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A prostitúció évezredek óta ismert.
2018. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam,hogy nem tudnak megélni,viszont előrelépni nem tudnak.


Általában a párok közül is idővel az egyik tag belátja,hogy menni kell külföldre,mert a stagnálásból sosem lesz előrelépés.

Így kialakul egy távkapcsolat,ami idővel megbukik.


De akiket ismerek és pár éve együtt vannak,mindenhol megunják egymást,bevesznek valakit.

Vagy külön-külön utakon mennek félre..


Olyat is láttam,ahol valaki lelépett csak a pénz miatt,talált egy jobb partyt.

2018. nov. 29. 19:38
 9/12 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam,hogy egy idősebb nem vágyhat a szexre,akár viagrával is.

De nem ez lesz a fő mozgatórugója az életének.

Másrészt arra találhat fizetőset is,vagy tarthat selyemfiút,akinek ajándékokat vesz,stb.


Amikor egyedül marad,magányos,később beteg lesz,akkor viszont nem sokan maradnak mellette.

2018. nov. 29. 19:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezt ragadnám ki:

"Amikor egyedül marad,magányos,később beteg lesz,akkor viszont nem sokan maradnak mellette."


Van az a pénz amiért te fiatalon egy idős embert fogsz majd gondozni, pelenkázni?

2018. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!