Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy egy homoszexuális férfi megtalálja az élete szerelmét?

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megtaláltam. Kapcsolatban voltam vele évekig. Aztán ő szakított. Én örökké őt szeretem :/ úgyhogy van esély rá nem tudom milyen gyakori de van
2018. dec. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Három éve azt hittem, megtaláltam.Soha, senkivel így nem éreztem és nem voltam ilyen boldog. Mégis elhagyott,előjel nélkul. Megtanultam, a hajnali harmat tartósabb a melegek többségének szerelménél és hűségénél.Lelkileg annyira megviselt, még mindig nagyon szeretem.Soha, senkit nem fogok tudni már így szeretni, és azt hiszem, nem is engedek közel senkit magamhoz, mert úgyis csalódás lenne a vége.És ez nem csak egyedi, látom magam körul a melegek "hűségét", tavaly egy kollégám,29 évesen akasztotta fel magát egy hűtlen ember miatt.
2018. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
mindnekinek eljön az életébe az igazi,,csak meg kell látni,hogy ö az ,nem elengedni,,de a melegek sajnos virágrol virágra szeretnek szállni..egy kuki nem elég nekik hosszu évekig
2018. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

(#1 vagyok)


Csak annyit akarok még írni, hogy alátámasszam a többiek hozzászólását, igen, a többség ilyen. Én talán ezért is zártam le mindent magamban, 27 éves koromra. Mást úgy már nem fogok tudni szeretni, olyan fiú pedig kétlem, hogy akadna, aki elfogad engem úgy, hogy azt mondom: foglak szeretni, amennyire tudlak, de az igazi már nekem meg volt..... és én nem tudok ilyen egyik farokról a másikra típusú ember lenni, ha visszajönne hozzám a szerelmem, addig sem fordult meg más a fejemben, és ezután sem lenne..... :(

2018. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
29 éves koromig hetero kapcsolatokba voltam! De mindig vágytam egy jószitúált +60-as pasira! Mikor elhatároztam, hogy ki próbálom, akkor feltettem ide egy kérdést! Hozzászólása nagyon érdekes, intelligens és őszinte volt! Írtam neki! Sokáig leveleztünk! Utána jöttek a találkozások... Hamar szerelembe estem, ami érezhetően vissza is kaptam! Most így lassan egy év után ki mondhatom... Megtaláltam az igazi pasit! Vannak nálunk is félre értések, de meg tudjuk beszélni! Egy kalandos vakmerő szerelem! Azért kalandos, mert titkos! Rólam senki sem tudja, hogy meleg vagyok! Róla is nagyon kevesen.... Életem legjobb dolga! Imádom!
2019. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!