Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon emberileg érthető, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon emberileg érthető, ha egy homoszexuális férfi - a társadalom gyanakvását elaltatandó - megnősül, és egy szexuálisan minimális igényű (vagy egyenesen szexgyűlölő) nőt vesz feleségül?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Tudod hány ilyen van? Egy kisvárosban lakom, itt minden 2. meleg srác ezt csinálja. Fél éve még jó szexhaver volt és lesz**ptam a Tesco wc-ben, stb, a múltkor meg már töltötte fel az esküvői fotókat Facebookra. Egy szóval se mondta, hogy van barátnője miközben velem szexelt... :D és mondom több ilyen is van ebben a városban is ahol lakom. És nem, nem értem mire jó ez a mai világban ahol kb már a kutyát sem érdekli ha meleg vagy... :D
2018. ápr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen emberek nem teljesen százasok.

Mások elvárásai szerint akarnak élni.

Ha heteró lennék,akkor sem házasodnék senkivel össze,és hogy erről ki mit gondol pont lesz-rom.

2018. ápr. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Az biztos, hogy én nem csinálnék ilyet.

De az, hogy egy másik ember miken ment keresztül, milyen környezetben él, és milyen utat járt végig, hogy erre a döntésre jutott, én azt nem tudom megítélni.

Nem szeretnék általánosítani és skatulyázni.


Például, ha nő tud a dologról, az más helyzet, mintha nem tudott volna róla, és egy másik életre számított volna.

Az életben mindenki azokat a megoldásokat keresi, ami által boldog(abb) tud lenni. Hogy ezt ki hogyan teszi, az nem az én dolgom megítélni. Ha mindkét érintett fél ezt szeretné, akkor csinálják.


Egyébként a kérdés nőkre vonatkozó része kissé sztereotipra sikeredett. Én például ismerek olyan nőt, aki másokkal egyáltalán nem szeret szexelni, de magas a libidója és gyakran maszturbál. Így nem szükséges azt feltételezni, hogy csak szexuálisan kisebb igényű, "frigid" nőkkel lehetne ilyen házasságot kötni.

2018. ápr. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom mindig sokat sírt, amiért rendszeresen basztatják őt mássága miatt. (Az apjától az unokatestvérein keresztülcaz osztályáig) Egyik nap mikor egy 69-re utaló poént elsütöttem, közölte, hogy enyhe undort váltottam ki belőle... Mondom wtf? Erre ő: ,,nálam a homoszexualitás nem a két azonos nemű közötti szexet jelenti, hanem hogy érzelmileg vonzódom a fiúkhoz is."

Kérdezem ezt hogy értsem, erre azt mondja számára taszító a meleg szex... Mindezt úgy hogy előtte nagyon sokat beszéltünk arról hogy majd miket fogunk csinálni.

Magyarán amikor kiderült rola hogy más és elkezdték bántani, inkább még előttem is letagadta (illetve kimagyarázta, hogy ő nem úgy érti...), csak hogy a társadalom békén hagyja.


Sőt, inkább úgy foglmaznék, hogy a társadalom kedvéért magáraerőltette a "heteróságot", engem meg átb@$zott a francba. :(

2018. ápr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ki nem sza.rja le hogy meleg vagy? Ez egy gyáva és önző viselkedés, másnak a szemébe hazudni és átverni egy életen át. Nem kell mindenkinek tudnia a magánéletedről, ne csinálj úgy mintha beszámolóval tartoznál bárki felé is.. És aki heteró de nincs barátnője azt zavarja ha elkezdenek gyanakodni hogy meleg? Max. röhög egy jót hogy ebből már ezt szűrik le az emberek. Egy meleg ne vegyen el egy nőt, mert kb. öngyilkosság. Inkább legyél szabad vagy akármi de ezt én személy szerint elítélem.
2018. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem sok értelme van a kérdésednek.Ha egy meleg férfi meg akar házasodni eleve leszbikus nőt keres,akivel egymásnak biztosítanak alibit,de a kapcsolaton belül nyílt lapokkal játszanak. A párom is 5 évet élt házasságban egy leszbikus akinek értelem szerűen meg sem fordult a fejében,hogy szexeljen vele.Amúgy nem volt szexgyűlölő titokban voltak barátnői,ahogy a páromnak is barátai és tudtak erről,sőt volt hogy közös (nem szexuális jellegű) programokat szerveztek valamelyikük párjával. Egyszer pl.4-en mentünk nyaralni a feleség barátnőjével és velem.Mindenki azt hitte,hogy én meg azzal a nővel alkotok egy párt:D De aztán vége lett,mivel a párom fel akarta vàllalni velem,de a feleség még nem állt készen rá,így a fedősztori szerint a párom elhagyta őt egy férfiért, és játssza a zokogó elhagyott feleséget:D A párom azt mondta neki ha mégis kiderülne hogy leszbikus nyugodtan mondja azt hogy azért kezdett nővel,mert ő elhagyta és csalódott a férfiakban:D Még mindig jó barátságban vagyunk a hölggyel. Szóval nem ilyen fekete-fehér a helyzet ahogy te látod.
2018. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

sajnos itt magyarországon nagyon is van értelmea kérdésnek, rengeteg ember kényszeríti magát ebbe a szerepbe, és ugyan undorító, de az legalább annyira, amikor a melegsége miatt kirúgják munkaherlyről vagy éppenséggel a pszichiátriára küldik "gyógyulni" stb stb (tudok többet is mindkét esetből).

szal itt a magyar fejekben nagy a baj, és amíg csak hátrafele megyünk, nemhogy kicsit nyílna az emberek agya, addig sok pozitív változás nem is várható. én pl meg voltam győződve h a mostani tizenévesek már sokkal nyitottabbak, erre nem olyan rég több is azt mondja nekem h "egyértelmű h pszichiátria hiszen így nem maradhat", szal franc se tudja.


nyilván aki nincs bezárva ebbe az országba teljesen, az talán tud normális életet élni, de nálunk sajnos ez manapság teljes képtelenség.

2018. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
tehát érthetőnek érthető igen, csak aztán hogy ez milyen pszichés sérülésekhez vezet, az egy másik kérdés ...
2018. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyet is láttam már. Egyik pl. a gimis osztálytársam, akiről véletlenül tudom hogy meleg, de alibiből összejött egy szintén gimis osztálytárs csajjal. A csaj nem tudom h leszbikus-e, de mindenesetre látványos, h közös program során soha nem érnek egymáshoz. Tulajdonképpen semmi olyat nem csinálnak mint egy pár. Sajnos azonban a közeg amiben a srác felnőtt nagyon toxikus, sajnos erről a gimis évek is tehetnek szerintem, meg a családja, a barátai, akik előtt tuti h nem meri felvállalni. Én se mertem megkérdezni erről mert tudom h nagy titokban tartja.


A másik pedig egy szintén ismerős pár, ahol a férfi meleg a nő leszbikus, de mégis boldog házas életet élnek. Ők lelki társak inkább. Együtt mennek sok helyre, kirándulni, vásárolgatni, stb, szinte többet vannak együtt mint a szeretőikkel, már amennyire látszik. Testi kontaktus is van, igaz minimális. Lehet h az egyikük biszex. De az alap indok sztem náluk is az volt h nem mertek a világ elé kiállni h melegek (mindketten viszonylag magas pozícióban vannak, sok ismerősök van) csak a legszűkebb baráti kör tudja.


Én ezt amúgy emberileg meg tudom érteni és gondom sincs vele, aki párt keres praktikus okokból teszi az tegye. Kicsit szomorú valahol h ez van de talán 5-10 év és elfogadottabb lesz, nem kell titkolózniuk.

2018. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!