Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szokott valaki (fiú, férfi)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valaki (fiú, férfi) hiányos öltözetben utcán, erdőben, más nyilvános helyen sétálni, sportolni, biciklizni? Pl. Apró úszónadrágban, kicsi rövidnadrágban, lenge öltözetben, mely esetleg látnivalóban is részesít?

Figyelt kérdés
No persze olyanra gondolok, akiknek jó testük is van.
2018. dec. 11. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem láttam ilyet de ha látnék biztos jól megnézném😋

19/f

2018. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Tavasszal, nyáron szeretek főleg szabadidős programoknál szeretek lengébben öltözni, ha az időjárás engedi.

Strand: manapság a fiúk többsége bő szárű szörfnadrágot hord. Van hogy divatból felvettem, de nem tudok vele megbarátkozni. A fecskét szeretem. Van aki furán néz rá.

Kicsit többet takaró, boxer fazonú fürdőnadrág, kis szárral. Ezt nem csak strandon, hanem vízpart közelében rövidnadrágként is hortam már. Lehet, ez sok volt, vagy "b_zisnak" tartják, kaptam rá megjegyzést.

Főleg szingli koromban nyári hőségben, ha nem mentem valami "komolyabb" helyre vagy ügyeket intézni, a városban is szívesen hordtam atlétatrikót. Sokkal több lány észrevett így, mint pólóban vagy ingben. Ők is hasonlóan lengén voltak öltözve, ha az alkalom nem igényelt más.

Sport: úgyis kimelegszem, úgyhogy nem kell sok ruha. Trikó, rövidnadrág. Kinti edzdésnél, vagy ahol nem kell padra, matracra lefeködni, ott akár meztelen felsőtesttel. Jobban érzem úgy magam. Vízparton levő szabadtéri kondiparkban egy szál fecskében szoktam edzeni. Mert úszom is ilyenkor.

Úgy gondolom, ha a lányoknak megengedett, hogy lengén öltözzenek, akkor mi is megtehetjük, ha az alkalom nem kíván formálisabbat.

2018. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan megesik néha, hogy megyek biciklivel földúton ilyen alföldi táj közepén a nyári 40 fokban, ameddig ellátsz, egy teremtett lélek se. Én bizony levetkőzök... Legalább normálisan barnulsz, nem hagy nyomot a trikó pántja, stb. Persze annyira f_szagyerek nem vagyok, hogy ne öltözzek időben vissza, ha mégis jön valaki. (max motokrosszosok szoktak) Ha esetleg tudnám, hogy meleg, szívesen megspórolnám a visszaöltözést.
2018. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nyáron erdőben szoktam meztelenül bringázni
2018. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Thillmin ***** válasza:
100%

Hát, én nem lengén öltözve, hanem konkrétan pucéran voltam kirándulni egyet az erdőben tavaly nyáron. Útközben találkoztam pár emberrel (párok voltak meg pasik), és elég különbözőek voltak a reakciók. Volt aki megmosolygott. Volt aki rezzenéstelen arccal köszönt, mintha mi se történt volna. Volt olyan, aki zavarba jött, de nagyon próbálta leplezni. A túra egy szakaszán velem párhuzamosan, tőlem kb. 20 m-re jött egy aszfaltút. Azon jött egy biciklis bácsi, aki odakiáltott, hogy: "A buszra is így szállj fel!" Aztán jött ott egy kocsi is, tele huszonéves csávókkal. Amikor megláttak, a sofőr befékezett, és egy fél percig lépésben jöttek. Kigúvadt szemekkel bámultak és nyerítve röhögtek. A bal hátul ülő srác deréktól fölfelé kilógott az ablakon, hogy lásson. Nem nagyon erőlködtek, hogy a viselkedésük konszolidált legyen... :D Csak egyszer vettem fel rövid nadrágot, amikor már messziről hallottam, hogy előttem a réten kislányok játszanak. Jó móka volt, jövőre megyek megint! Ha szeretnél csatlakozni hozzám, írj, és megfontolom a dolgot!


Ilár, 28 f

2018. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Béla211 ***** válasza:
100%

Meleg időben egy biciklis nadrágban szoktam biciklizni egy Duna menti töltésen. Olyan is volt ,hogy megálltam piheni és meg mártóztam meztelenül a Dunában.

Krétán egy pl meztelenül fürödtem de ott sokan ledobták magukról a fürdő ruhát.

Vagy simán átöltöztek fürdő ruhából rendes ruhába és nem kínlódtak a törölközővel:D

50% Nőknek is félmeztelen volt.

2018. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én idén nyáron láttam biciklizni egy 40 körüli fiút, aki ágyékig érő rövidke vékony nadrágban volt, de sajnos (vagy hála istennek) kicsit szőrös volt a combja hátul, így annyira nem volt számomra kívánatos. Így nem kellett sajnálkoznom...

De van-e köztetek, aki szívesen venné, ha megkukkolná valaki?

2018. dec. 12. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Itthon sokszor vagyok meztelen. De fecske evagy boxer nelkul jarok nyaron erovidgatyaban. Latszik hogy alol nincs semmi.
2018. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy szál csipkés szoknya és hello kittys top a balaton (nem közvetlen) környékén 30 fok felett. Napi szinten ott vagyok tavasztól őszig. Szívesen ismerkednék.
2018. dec. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán alapból teshez simulót nem is szeretem egyrészt nincs zsebe 2 meg nyáron szeretem viszonylag lazább, műszálas fürdő gatyákat nem is birom allergia jön ki rajtam, lazább pamutos jó is lenne de az meg vizesen nagyon ki hozza a formát, így 2 köztes van egy kb pont úgy kinéző farmerem mind egy úszó gatya és azt a le vágót farmer nadrágot tudom használni, na de vissza térve mivel túl le lett vágva igy a zsebe is be lett varrva ki vágva, zseb nélküli gatyákat igazából azért nem szeretem pl telefont nem tudom zsebre rakni, ha épp strandon vagyok akkor hátrány pl leg közelebbi büféhez el akarok menni telefonom legyen nálam, így kézbe viszem a pénzt, a telefont meg ugy tudtam meg oldani le húzom a sliccem és be rakom a telefonom, a farmer és a pénisz közé be támasztom, bringázni is pl kényelmes ebben a farmeremben itt igy ugyan így hasonloan csinálom a telefon tárolást, az a különbség könnyen ki csúszik, így tehát mielőt fel ülök a bringa ülésre, farmerban nem elől hanem hátul a fenekemhez rakom azon keresztül ülök rá a bicikli ülérse, ritka esetek ezek de pl zseb nélküli testhez paszentos rövidgatyákat ezért nem szeretem.
2021. aug. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!