Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero férfiak ti kipróbálnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiak ti kipróbálnátok férfival?

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezért vagyok hetero. Néhány shemale videót látva elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha egy teljesen nőies transzival találkoznék, de élőben szerintem akkor sem lenne semmi, mégiscsak farka van, ahol puncinak kéne lenni...
2018. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért kérdezel hülyeséget?
2018. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
tudod te mi az a hetero?
2018. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
jaj ,az okostojások megint,a heteroság álarca mögé bujva..tizenévesen egy csomo,kb 6-8 hetero fiuval volt dolgom,ma heterok,van akinek gyereke is van..aztan fent vok társkeresökön es 10-böl 8 ferfi aki rám ir,igy kezdi,hogy ö hetero csak kiprobálná..volt olyan pasi,akinek felesége volt,2 gyereke,egy anö hasában és könyörgött ,hogy talalkozzam vele..na ennyit a macso dumátokrol
2018. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hetero vagyok, ezért nem érdekelnek a homo dolgok...
2018. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Engem már sok hetero megszopatott, ha kicsit ittas volt és nem volt kéznél a felesége. Legutóbb egy 7 gyerekes családapa.
2018. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt mondta, hogy nagyon rájött az inger és jobb mintha kiverné magának.
2018. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem aki hetero nem is kérdez ilyet ilyen helyen
2018. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!