Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyik srácról aki régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik srácról aki régóta bejön, kiderült hogy meleg. Valahogy fel szeretném vele venni a kapcsolatot, csak nem tudom hogy. Ötletek? 19/F

Figyelt kérdés
10.es korom óta bejön egy srác, (legyen P.). Elég fullos, plusz meg nem mondaná az ember róla hogy nem hetero, a viselkedése és a külseje is teljesen olyan. 1-gyel felettem járt középsuliban, ami egy elég konzervatív, szinte csak fiúkból álló suli, ahol nem nagyon lehet melegként kibontakozni. Nemrég feltűnt, hogy Instagramon követ pár olyan srácot, akikről tudom hogy melegek, de ez még önmagában nem volt bizonyíték arra, hogy ő is az. Egyik meleg jóbarátomnak (legyen L.) van egy szintén meleg ismerőse, akit ugyanúgy követ Instán, és akivel 1szer 2szer már én is beszéltem Grindr-on. Ezért megkértem L-t, hogy az ismerősét kérdezze már ki, hogy ismeri e P-t esetleg. Mint kiderült nem csak hogy ismeri, elég jó haverja is. Habár L nem ismeri P-t személyesen, a haverjától konkrétan kiderült hogy ő is meleg. Baromi izgatott vagyok, mert szeretném valahogy megismerni, csak nem tudom hogy. Arcról ha ismerhet P maximum, Instán nem is követett vissza. Viszont ha több nem is, haverságnak örülnék ha kialakulna köztünk.
2018. dec. 14. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Mutasd meg a fütyidet,az másoknál is bejön,nem?
2018. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon izgalmas helyzet. Próbálj meg ráírni valami oldalon, valami társkeresőn, teljesen véletlenül. Kezdj el vele ismerkedni, és teljesen véletlenül ki fog derülni, hogy egy suliba jártatok, s onnantól már tiszta sor.
2018. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2-es ezzel csak annyi a baj, hogy semmilyen tarskereso oldalon nem talaltam meg
2018. dec. 14. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak az én kreativitásom túl alternatív, de...

...én csinálnék egy másik instát, bekövetnék jópár embert akik tudom hogy visszakövetnek, felfobnék pár művész jellegű fotót, majd ráírnék, hogy régóta nagyon bejön csak eddig nem nagyon tudtam hozzá közelebb kerülni, szívesen megismerném (ennél persze kreatívabban, de csak a lényeget vázolom)

Egy ilyen megkeresés nekem tetszene fordított esetben

Szerintem működhet 😃👍

2018. dec. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg az említett közös ismerősök révén próbálj valamit. Kérd meg azt a haverját, hogy "pletykáljon" neki rólad, s így a tudtára adhatná, hogy Te is meleg vagy.
2018. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez már 10 évvel ezelőtt is sima ügy volt... csinálni kellett egy kamu email cimet és irni a gyereknek hogy mit gondol a fiúkról
2019. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kamu emailes dologra valószínű, hogy azt hinné csak egy ismerőse szórakozik vele, hogy kiszedje belőle meleg-e. Ilyenekre a legtöbben semmit nem írnának. Én sem.

Facebookon ismerősök vagytok? Az hogy instán nem követett vissza szerintem nem valami jó jel. Mivel azt írtad, hogy max arcról ismerhet, ezért nem is nagyon van olyan helyzet, hogy összefussatok...

Szerintem nincs veszíteni valód, írj rá facebookon vagy instagramon, hogy meleg vagy, honnan ismered őt és, hogy nagyon szimpatikus neked és szívesen megismernéd. (Legyenek nyilvános képek facebookon/instán, hogy lásson rólad képeket.)

2019. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!