Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg párnál az aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg párnál az aktív vezeti az autót, vagy mindketten? A passzívnak inkább kisautója van? Ha egyaltelán van neki?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 09:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Párom aktív, én pedig passzív vagyok. Két autónk van, egy nagyobb és egy kisebb (technikailag tényleg az én nevemen levő a kisebb :P ). A nagyobbat párom használja munkába és azzal megyünk hosszabb utakra, a kisebbikkel meg én járok dolgozni a városi dugóba, illetve ha valamiért rohangálnunk kell rövid távon akkor azt visszük. De amúgy mindketten felváltva szoktunk vezetni. Az egyetlen ok, amiért párom talán többször vezet az, hogy unja magát, ha utasként utazik az autóban. Nekem meg mindegy. :)


28-32f m

2018. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok 3.0 bmw kombi turbódízellel.
2018. dec. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!