Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy állandóan hetero srácok tetszenek meg? Tudom, hogy nem lehet semmi, és hogy marad az ábrándozás. De miért van ez? 23F, passzív

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tetszik a kihívás :D

25F bi aktív

2018. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgélsz :D.
2018. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezzel én is így vagyok. Most is szerelmes vagyok egy hetero fiuba. :(
2018. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is heterókba voltam szerelmes, és rengeteget szenvedtem lelkileg emiatt. Persze ez azért volt, mert anno még nem ismerkedtem fiúkkal egyáltalán.

Később viszont, ahogy elkezdtem ismerkedni, onnantól már csak melegek jöhettek szóba. Valahogy beállt az agyamban egyfajta blokk, hogy érzelmek csak meleg fiúk irányába alakulhatnak ki.

Sokszor van, hogy megismerek egy pasit a "civil életben", munkahelyen vagy bárhol, aki nagyon megtetszik, sokat gondolok rá, de mihelyt utánakutatok egy kicsit mondjuk a facen, s meglátom hogy van barátnője, az agyam onnantól rögtön blokkol.

2018. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Passz, szerintem full jobban néznek ki általánosságban a meleg srácok😅

Én valamiért a hetero barátaimra nem tudok úgy tekinteni. Főleg srácokkal veszem körül magamat, de nem fognak meg. A csajoknak bejönnek, de nekem nem, kissé zavar az igénytelenségük talán, nem tudom. A melegek jórésze sokkal izmosabb, stílusosabban öltözködik, foglalkozik a hajával, sőt sokszor férfiasabbak is... persze, vannak feminim meg csúnya melegek is, de szerintem nem nagyobb arányban, mint ahány kövér meg igénytelen magyar férfi általánosságban.

Szoktál ismerkedni dating appokon? Szerintem utána hamar meg fog szünni ez, mert rájössz: vannak külsőre és belsőre is jobb csávók a te csapatodban is.

2018. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert többen vannak és így könnyebb közülük jó pasit találni.
2018. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szóló pontosan jól válaszolt, de amúgy a többiekében is volt igazság. Szerintem is az az egyszerű és helyénvaló válasz, hogy ők vannak többen ezért nagyobb az esély, hogy egy heteroba leszel szerelmes... De ne aggódj, megtalálod te is azt akit meg kell előbb utóbb! :)
2019. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!