Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként, de gyerekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként, de gyerekkel lehetséges szerintetek párt találni?

Figyelt kérdés

Ti elfogadnátok, hogy ha összejöttök hárman lesztek?


Még csak ovis a fiú, én huszonéves vagyok.



2018. dec. 20. 23:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet
2018. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
93%
Ha szeretem, nem nézem a körülményeket.
2018. dec. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
a te gyereked?? miért akarod,hogy úgy nőjön fel..??
2018. dec. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
És szerinted egy ovodás ezt hogy fogja megélni? Mindenki egy apuja és egy anyuja van neki meg 2 apuja. Vagy ez meg se fordult a fehedben? Ha nem akkor nem érdemled meg a gyereket.
2018. dec. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
*fejedben
2018. dec. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Én nagggyon elfogado vagyok ilyen téren. De sajnos azt látom, hogy a legtöbben nem...

Én azt mondom, hogy a gyereknek jobb egy boldog mozaik család, mint egy depressziós, egyedülálló, minden gondot egyedül viselő, magányos szülő.

Ennek ellenére a gyerek is viselheti rosszul kamaszként a dolgot. De azért ez nagyban múlik a szülőkön is. Ha szép nagy erős várat építenek a gyerek lelkéből, akkor ki tudja védeni a kamaszkori tamadasokat. Én sok sikert kívánok! Csak bátran! Ez a kor még nem igazán van megérve a másságra, s úgy osszességében az elfogadásra sem, de kitartás!

2018. dec. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Én kifejezetten örülnék neki. Ha a gyerek is elfogadja a szitut és az anyja is, akkor részemről teljesen oké. Én nem akarnék a gyerek apja lenni, nem próbálnám nevelni meg hasonlók, ugyanakkor feldobná az életünket szerintem. A páromba is belenevelném, hogy a kissrác az első, én csak második, és mindig a gyerek érdekeit kell szem előtt tartani.

Sokan heterok közül sem tudnak mit kezdeni a helyzettel, de mivel előttem voltak negatív példák, szerintem jól ellenénk. Nem a kissrácon múlna a dolog, hanem az apján:)

2018. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Első pillanatban fura lenne de valójában egész jó dolog :) szívesen elnézném hosszan, ahogy a fiú párom szereti a saját gyerekét, játszik vele. Ezt mindig jó nézni. Különleges dolog és én mindig a különlegességeket szerettem. 27/u
2018. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Időpont ma 06:25

A felvilágosult emberek között vannak olyan furcsa szokások, hogy tolerancia, empátia, tisztesség, felebaráti szeretet. Jah, tudom, hogy ez nektek, turbómagyaroknak nem ismerős.

2018. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Nekem semmi problémám az ilyen "modern" családi felállással.

Ettől függetlenül nagyon meggondolnám a dolgot. Ilyen esetben (főleg a gyermek kamaszkorában) nagyon sok konfliktus lehet abból, hogy a vér szerinti apa adott esetben a saját gyermeke és a másik apuka közé kerül. És kénytelen állást foglalni. Ha a gyermekét választja helyettem, jogosan érezhetném azt, hogy Őt jobban szereti, ha engem választ akkor a saját vér szerinti gyermekét "hagyja cserben".

Nagyon nehéz kérdés. Persze ha mindhármuk közt(!) megvan a szeretet és a kötődés akkor mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.

2018. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!