Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerős érzés? Szokott olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerős érzés? Szokott olyan érzésetek lenni, hogy hiába vagytok még fiatalok, úgy érzitek, hogy a kevesebb számú lehetséges jelölt miatt (értsd, sokkal kevesebb a meleg ember, ráadásul az ismerkedés is bonyolultabb) sosem fogtok párt találni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap.
2018. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajonos rengetegszer, de nagyon reménykedem.
2018. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van még valaki elérhető?
2018. júl. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Egy nálam idősebb, hetero ismerősöm mondta egyszer. Minél idősebb az ember, annál több jó nő szaladgál körülötte, akiket meg lehet dugni.

A melegeknél is lehet valami hasonló, hogy minél idősebb valaki, annál több szexre, kapcsolatra vágyó meleg van körülötte.

2018. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél idősebb valaki,szerintem annál jobban érzi,mire van szuksége egy kapcsolatban. Sajnos a fiatalok többsége ebben éppúgy nem határozott,mint mindenben, mindent azonnal akarnak és ha megkapják, megunják hamar és kiégnek. Én középkorú vagyok,de ha lehetne sem lennék ma fiatal. És a huszonévesek lelkileg ma egy alsós gyerek szintjén vannak ezért sem alkalmasak tartós kapcsolatra, tisztelet a nagyon kevés kivételnek.Mondom ezt úgy,hogy hozzám a huszonévesek vonzódnak,de eddig kivétel nélkul csalódtam bennuk. Semmi kitartás bennuk az élet más teruletén sem, nem kuzdenek meg azért,hogy elérjenek valamit,csak kapni akarnak. Pedig amiért megdolgozunk,az értékesebb mindennél és ez a kapcsolatokban is így van.Dehát ehhez sok tapasztalat és sajnos az élettől sok pofon kell, hogy megértsuk és átéljuk. Talán ez nem is olyan rossz dolog, érett gyumölcs az mindig finomabb...
2018. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Folyamatosan ezt érzem...
2018. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lacás1976 ***** válasza:
86%
Szetintem melegként egyszerűbb legalábbis alkalmit találni egy nőt sokáig kell fűzni... Párt találni már nehezebb mert mindenki csak szexet akar de az se lehetetlen. Én nem lennék heteró.
2018. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -remete- ***** válasza:
100%
Lehet találni csak ne a gay filmek alapján keress
2018. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!