Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nem nagyon vonzódi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem nagyon vonzódik a fiúkhoz?

Figyelt kérdés
Van egy barátom már inkább csak ex akivel jártam két évig, titokban. Összevesztünk, és arra jutott, hogy van egy lány akit megismert, és neki feleségül kell vennie, mert ő nem élhet egy fiúval együtt. Előtte meg akarta ígértetni velem, hogy akár mi lesz mindig szeretők maradunk. Elmentünk egy szórakozóhelyre ahol előttem smárolt a csajjal, meg a csaj rajta csüngött, az ölében ült. Nagyon rossz volt, igyekeztem nem kimutatni. Megismerkedtem egy fiúval ezután, és az exem elkezdett velem balhézni, hogy ő kötelességből csinálja ezt, meg hogy semmit nem ér nekem a szerelmünk, sírt is. Őszintének tűnt, de akkor miért akar megnősülni? Miért könyörög, hogy ne ismerkedjek senkivel?
2018. dec. 25. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt beszéljétek meg. Hogy neked ez nagyon rosszul esik, hogy mással látod, és nem tudod hogy most mi van köztetek. És ezért te is kezdtél másokkal ismerkedni.
2018. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Pl akar gyereket meg családot, de azt csak nővel lehet neki, de azért még téged is akar rendszeresen kefélni?
2018. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő az exed, akkor semmi köze nincs ahhoz, hogy őutána mit csinálsz. Hagyd ott a pi**ába, és élvezd az életet másvalakivel, mert az exednek csak egy lyuk vagy, akit megdughat.
2018. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy lehet a szüleinek akar megfelelni, egyszer amikor megölelt azt mondta, hogy hiányoztam neki. Ezt meglátta az apja, és azt mondta, hogy két fiú ne ölelje így egymást.
2018. dec. 25. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elküldtem volna az exedet a pics...ba. Mi az, hogy kötelességből? Felnőtt ember, senki nem vágott pisztolyt a fejéhez, hogy jöjjön össze egy nővel. Még ő volt képes sírni, de arra nem gondolt, hogy a te szemed láttára csajozott és, hogy ez neked, hogy eshetett?

Hagyd őt a fenébe, csak magadat alázod meg ha ezek után még beszélsz vele. Törődj inkább valakivel aki megérdemel téged.

2018. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem mérhetetlenül önző. Mármint, értem, hogy ő úgy gondolja, hogy hosszú távon nem fogja a társadalom tolerálni, ha ő egy férfival van együtt (ami hülyeség, mert a világ egyre elfogadóbb kezd lenni a homoszexuális kapcsolatokkal kapcsolatban is), de cserébe azt kérni, hogy te ne legyél együtt mással, míg ő "feleségezik" szerintem egy önző, aljas és teljesen álszent cselekedet.


Szerintem állítsd választás elé, hogy most akkor mit szeretne, és ha ragaszkodik ahhoz, hogy ő nem lehet veled nyílvánosan együtt, akkor ejtsd a dolgot, még ha fáj is. Nem jó dolog, amikor az embert nem vállalja a párja, és hidd el, sok fájdalomtól kíméled meg magad, ha most erélyesen cselekszel.

2019. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!