Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért lehet az, hogy a melegsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a melegség inkább egyedül marad? (Többi lejjebb)

Figyelt kérdés
Csak azért mert valaki 5cm-rel alacsonyabb vagy valami nem olyan, úgy áll rajta ahogy azt megálmodja a másik inkább egyedül marad. Azt gondolná az ember sokan kapcsolatot keresnek, de nem sok esély van az ismerkedésre, leginkább akkor ha modell külsőnk van.

2018. dec. 26. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert álomvilágban élnek. Azt hiszik, hogy majd találkoznak egy olyan személlyel, aki pont úgy néz ki, ahogy az álmaikban szerepel. Sajnos annyira azért nem lehet válogatni melegként, mert alig van aki komoly kapcsolatot keres. Nekem már mondták azt, hogy helyes vagyok, csak alacsony...
2018. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Én fiatalként mondom hogy ez nem igaz. Akik szexre vágynak csak azok, akik kapcsolatra azok többsége sem. Magamból legalábbis kiindulva en kifejezetten kerülöm az ilyen "modell" alkatokat.
2018. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Azért lehet, mert van egy elképzelt ideáljuk, és azt akarják megtalálni a valóságban is, de ezzel csak önmagukat csapják be, mert az élet nem úgy működik mint egy romantikus film vagy egy szappanopera, de a melegek nagy része kb. tényleg egy azokhoz hasonló álomvilágban él. Meg sajnos a saját tapasztalataim szerint a legtöbb meleget csak a külső érdekli és kevésbé a belső, de ez nem baj abból a szempontból, hogy tényleg kell az, hogy két személy kölcsönösen bejöjjön egymásnak külsőleg, viszont az a baj, hogy ők a külsővel kapcsolatos elvárásokat maximálisan nézik, és kicsit se akarnak belőlük engedni.
2018. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Modell alkatokat én kifejezetten kerülöm.

Egyrészt nem jön be az ilyen típus, másrészt ezek az emberek bármikor találnak egy pasit egy jó numerára, így kicsi az esély arra, hogy veled is maradna.

A melegek nagy része hülye, csak farokról farokra jár, mert hát az jó, de így mi az életcél? örökre egyedül? Amúgy e magány akkor mutatkozik meg rajtuk, mikor már mindenkivel voltak és a kutának sem kellenek, na akkor jön rájuk a magány, meg ünnepekkor.

2018. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
sok az álszent b***uzi akik csak átb***sszák az embert
2018. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Két okból vannak kapcsolatban emberek. Az egyik mert akarják egymást, a másik mert társadalomban így könnyebb, ez az elvárandó. Ideális mesében mindkettő megvan, a valóságban már az is szép, ha csak az egyik.


Heteróknál sokszor az van, hogy hát nem épp élete szerelme az egyik a másiknak, de ha már nem találtak jobbat, összeállnak, mert öregszenek, egyik se akar egyedül maradni, nem bírják a magányt, valaki kell, kell a családi élet, kell, hogy valaki hazahozza a pénzt vagy megfőzzön, kifutnak a gyerekvállalási időből, kéne gyerek, mert rágják a rokonok a füledet, szingli élet lenézendő, két ember hamarabb összeszed egy lakást, családoknak rengeteg pénzügyi kedvezmény, egészen az özvegyi nyugdíjig. Szóval heteró társadalomban mindenki ezerrel tol, hogy legyen már valakid, legyen már családod. Milyen gáz, hogy XY már ennyi éves, és még nem...


Mi a helyzet, ha meleg a gyerek? Oké, csak ide ne hozza. Sötétedés után menjen le a lépcsőházban, hogy ne lássák meg a szomszédok. Nehogy elmondja valaki a főbérlőnek, a nagypapának, soroljam? A társadalom abba az irányba tol, hogy jobb, ha neked nincsen senkid. Mindez azt jelenti, hogy egy azonos nemű kapcsolat kizárólag abban az esetben jön létre, és még akkor is nehezen marad fenn, ha tényleg nagyon odáig vannak a felek egymásért. Csak azért, mert jó lenne már felvágni a többiek előtt, a falu előtt, hogy barátod/barátnőd van, biztos nem...


A másik, ami csökkenti a meleg kapcsolatok számát, az az, hogy a melegek nagy része nem 100%-osan minden értelemben meleg. Ezt azért a melegeknek is fel kéne lassan fogniuk. Leggyakoribb eset, hogy valaki csak felizgul egy-egy testtől, és le akarná tudni az effajta igényeit, amúgy már tetszeni se tetszenek neki fejre a férfiak, szerelmes meg aztán pláne nem lesz beléjük. És ez még hagyján mert van, akiknek meg annyi a fétise, hogy ráizgul a fiúk bokájára (most mondtam valamit) de már a talpa se érdekli, nemhogy több. Hiába akar a másik fél ebből párkapcsolatot, borítékolható, hogy nem lesz. Különben is a kapcsolat, meghitt családi fészek inkább a nőknek az álmodott tündérmeséje. Az érzelmes, érzelmi kapcsolatra vágyó melegek meg legtöbbször a másik hasonlót nézik semmibe, mondván: nekik igazi tapló férfi kell, nem egy másik aranyoska.

2018. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért jó megtanulni a tudatos álmodást, álomban azzal a sráccal lehetek akivel akarok

Igazából nem is voltam soha senkivel, mert sose tetszettem annak aki nekem, meg mindig olyan srácok tetszettek, akik sokkal szebbek mint én, szóval marad a a tudatos álmodás

2019. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fiatalon a melegek gyakran ilyenek, én is ilyen voltam ameddig nem lett tényleg több pasim is, akik modellek voltak. És tudod milyen szar, amikor elmentek egy étterembe, te rendelsz valami normális kaját, a másik meg egy vacak salátát és közben se tud kiejteni két értelmes mondatot a száján?


Lehet csak én öregedtem meg, de ma már tízszer inkább egy olyan srác, aki átlagosan néz ki, de meg tud nevettetni és elég értelmes hozzám, mint egy modellalkatú valaki, aki egy troglodita értelmi szintjén áll.

2019. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a hosszabb időre aszóló párkapcsolatok több összetevős emberi kapcsolatok, amiben a szexualitás csupán egy eleme a kapcsolatnak és talán a mindkét fél részéről azonos energiabevitelt kívánó érzelmi (és tárgyszerűen is jelenlevő) kapocs jelenti a legfontosabb kötőelemet.
2019. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Idő és agyi érettség kell. Van akinek fiatalon megvan ez az érettség. De nem mindenki olyan, mint írtad. Meg sokan tudnak pl úgy párban lenni, hogy mellette mással is szexelnek, mert az csak szex. Lehet ezt elítélni, de addig míg nem éltél meg olyan kapcsolatot ahol ez működik az ítélkezés jogtalan. Én így gondolom. Amúgy én sajnálom, hogy sokan a tökéletesre vágynak ahelyett, hogy élveznék ami van. Sajna. :( Azt külön sajnálom, hogy sokan nem élnek fiatalon. Mármint nem ismerkednek, nem szexelnek, nem élik ki magukat és mire majd rájönnek késő lesz mert nem lesznek olyan kapósak :(


Mindenkinek azt mondom ÉLJ! ÉLVEZD a fiatalságot mert nem kapod vissza. Plusz tökéletes NINCS! Rajtad áll, hogy elfogadod-e. Ja és nem várni kell, hanem tenni érte, hogy jöjjön új ember az életedbe.

2019. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!