Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan oldal ahol tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal ahol tudnék kifejezetten Shemale/transzikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
A férfiak nem vonzanak, velük nem tudnék semmit, de egy szép transzival el tudnék képzelni, söt egy ilyen lánnyal szeretnék lenni hosszabb távon. Csak nehéz találni, valaki tudna e segiteni hol érdemes, hol lehet, mind online, vagy akár hol érdemes próbálkozni?

2018. dec. 27. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez engem is erdekelne
2018. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
nekem van szilikon cicim,puncim is es 16 cm dákom is igy szulettem
2018. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
#2 ez komoly? Egymás alatt? Bárcsak láthatnék egy ilyet.
2018. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Planetromeon találsz belőlük
2018. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
planetromeo, grindr (app), eropolis, vagy lemész egy meleg bárba, buliba, pl garcons, vibe..
2018. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem akarok ilyennel kapcsolatot, egyszerűen csak érdekelnek az ilyen dolgok, kíváncsi vagyok. Mi ennek az orvosi megnezevése?
2018. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha csak kiprobálnád, akkor rosszlányokon van pár, és van köztük olyan is aki nöket meghazudtolóan gyönyörű. Zsebbenyúlos, de az élmény megfizethetetlen
2018. dec. 27. 20:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfiak nem vonzanak, akkor lehet nem a homoszexualitásban kellene keresgélned, ugyanis a melegek a saját nemükkel akarnak valamit, nem azzal, aki a másik nemre akar hasonlítani.
2018. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én belül lány vok,csak vmiért fiútestbe születtem és majd szeretnék kívül is csajszee lenni,vagy ha az nem megy akk egy sexy shemale.

Gyengém a fényes,testretapadó ruceek, latex,lakk,stb.

Csak az3rt írtam le h a gyakorin is van néha,csak az a baj h sokan kigúnyolják az ilyen csajszeekat mint én és ez fáj.

2020. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Jojoooka82 ***** válasza:
100%
Kilences írj rám beszélgetünk egymással? puszi
2020. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!