Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt olyan, hogy olyan ismerős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy olyan ismerőssel találkoztál akiről nem is sejtetted hogy meleg?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy vakrandi, aztán egy ismerős jelent meg akiről nem is sejtetted volna.

Vagy összefutottál ismerőssel meleg szaunában vagy hasonló helyen.

Mi volt a reakciótok? Történt valami?



2018. dec. 30. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
nem mert rátok van írva, ha másból nem is, a beszédeteken tuti észrevenni
2018. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

magnumba kollégámmal találkoztam

Hát ciki volt de aztán megdumáltuk

2018. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es:

Látszik nem sok meleggel találkoztál még életedben, nem mindenki sztereotip meleg.

Sőt sok olyan is van aki családos, szerintem te is meglepődnél, hogy kik vannak a környezetedben, ha mindenkire rá lenne írva.

2018. dec. 30. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Rómeón beszélgettem egy sráccal, akinek nem volt kint fotója, aztán később kiderült, hogy már régről ismertük egymást. :) Természetesen meglepődtem. :P
2018. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn beszélgettem , majd vakrandiztam....egy volt tanítványom, már egyetemistaként ...ő várt. És bizony, öt éves kapcsolat lett belőle,na persze, a hűség itt sem volt tartós, huss, kiutazott egy európai tanulmányútra....és elfelejtett visszajönni :)
2018. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy kicsit off-topic, de barátaink meghívtak egy grillezésre, ahol voltak olyanok is, akiket nem ismertünk. Na ott találkoztam évtizedek elteltével egy volt óvodástársammal.. csak amikor szóba került, hogy ki honnan származik, mennyi idős, mi a teljes neve, stb. akkor beugrott mindkettőnknek, hogy egy ovis csoportba jártun (ráadásul nem Bp-n, úgyhogy kicsi a világ). :)
2018. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 -remete- ***** válasza:
100%
Internetes társkereső munkatárs. Ráìrtam dumálrunk azt semmi nem lett belőle. :)
2018. dec. 31. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is a nálam jóval idősebb aktívok vonzottak és az egyik nyaralójában tartott bakbuli alkalmával az egyik későn jövő vendég a volt tornatanárom volt...
2018. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!