Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt itt már valakinek kalandj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt már valakinek kalandja brazil fekete pasival vagy négerrel? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 10:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
#1 Kérem a rasszisták mellőzék a kérdést ha nem tetszik lehet tovább görgetni!
2019. jan. 6. 10:16
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Volt jó pár brazillal kalandom, nagyon élveztem, nem kifejezetten feketék voltak, de kissé barna bőrűek. Tudom nem szabad általánosítani, de nagyon jók az ágyban. Nekem emberileg is bejönnek, nem csak a szexben, alapvetően jófejek és lazák.
2019. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Előző vagyok. Volt egy ösztöndíj államközi ösztöndíjprogram melynek keretében brazil cserediákokat fogadott Magyarország, csak úgy hemzsegtek a meleg brazil srácok a városban. :D Csoportosan jártak szórakozóhelyekre, így volt, hogy egy éjszaka 3 sráccal is volt kalandom. Úgy tudom, már nincs ez az ösztöndíj program, nagy veszteség ez a pesti melegeknek úgy érzem.
2019. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#4 te tényleg sötét vagy mint az éjszaka! Màr miért hoznák magukkal? Vagy szerinted aki nem fehér az csak is beteg lehet? Unalmsvagy
2019. jan. 6. 11:08
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem hozzák az AIDS-et magukkal (vagy pont annyit hoznak magukkal, mint mondjuk az igénytelen bareback mániás németek meg hollandok), viszont a latinos életérzésüket igen. ;)
2019. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Nekem még nem volt kalandom fekete pasival, de ha te szeretnél akkor mellőzz minden n-betűs szót mert arra elég érzékenyek.
2019. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is volt részem brazil pasival,jóképű fiatal,és rendkívül sportos testalkatu volt.A szex az meg felülmulhatatlan volt.
2019. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Mikor külföldön éltem volt dolgom egy Jamaikai pasival. Elég vad volt, életem egyik legjobb élménye :D
2019. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Volt anno egy brazil cserediák az egyetemen, akivel kissé összeszűrtem a levet. Nem volt rossz, jófej is volt, csak aztán vissza kellett sajnos mennie Rioba.
2019. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt. A Magnumban történt. Egy kanadai fiatal fekete fiúval. Amúgy tényleg született kanadai volt:) A vicc az, hogy ő nyomult énrám, nekem lényegében kisujjamat sem kellett mozdítanom. Én csak azért kezdtem el bámulni őt, mert kíváncsi voltam élőben is, hogy tényleg akkora-e a feketék mérete, mint mondják. (Neki akkora volt.) Miután látta, hogy nézem, beindult rám. Őszintén szólva alaposan meglepett, mert voltak ott nálam fiatalabb és csinosabb magyar fiúk is. De hát mindenkinek lehet szerencséje...
2019. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!