Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is hülyeség hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyeség hogy "elfolytotrt meleg" vagyok, mert hogy anno az iskolában volt egy meleg kalandom, mert kíváncsi voltam? Egy leszbikus és egy meleg ismerősömnek meséltem el és azóta állandoan ezzel szekálnak.27f

Figyelt kérdés

nyak annyi történt hogy csók volt egy mások (akkor én is, mára már nosmális szőrösarcu pasas vagyok :D ) emo fiúval, és egy kis fogdozás, simogatás. DE CSAK ENNYI. és csak mert divat volt és gondolom mostani fejjel nem volt lány, jó volt a szamár is....


A problémám az, hogy valóban nem sikerülnek a kapcsolataim valami túl jó, enyhén autisztikus vagyok, bár csak a spektrum szélén, asperger szindrómás, és emiatt szar a szociális életem. Viszont ez a két barátom most azzal szórakozik hogy azt akarja velem megetetni hogy azért van ez mert hogy a nagy "MELEGSÉGEMET" elfolytom magamban.... mit tegyek? Mert baromira nem. Egy szőrösarcu és szőröslábu férfitől én menekülnék, mintsem rákacsintanék.


2019. jan. 18. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened. Senki sem kényszerít hogy férfiakkal legyél. Ha meg szekálnak mond hogy semmi ilyesmriről szó sincs, annó csupán kíváncsi voltál kicsit. Majd megunják a csipkelődést idővel úgy is.
2019. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Karena26 ***** válasza:
27%

Dehogy vagy meleg, de még biszex sem!

Az ember fiatalon kipróbál dolgokat, mert kíváncsi, ez teljesen természetes.


Valóban barát az a kettő, akik a szégyellni való devianciájuk igazolására egy gyengébb akarattal rendelkező fiút lelki terrorral rá akarnak kényszeríteni egy olyan útra, ami nem az övé?!?


Állj ki magadért, ne hagy, hogy olyanra "beszéljenek rá", amit nem akarsz! Főleg, mivel az aspergerrel te sokkal könnyebben rávehető vagy dolgokra, s ezáltal sérülékenyebb is vagy! Undorító, ahogyan ezek, mint a dingók, a betegségedet kihasználva akarnak önigazoláshoz jutni.


Vigyázz magadra! Legyél erős! Ne hagyd, hogy megtörjenek!

2019. jan. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Egy szőrösarcu és szőröslábu férfitől én menekülnék, mintsem rákacsintanék"


kivéve ha majd az lesz a divat? --> "és csak mert divat volt"


wtf?


Szerintem azért szekálnak, mert te vagy erre a témára rápörögve. Ez már nem az első ilyen kérdésed itt erről. Engedd el.


2. A meleg ismerősei sem azért vannak, hogy önigazolást nyerjen a kérdező arról, hogy nem meleg. Gondolom ezért meséli mindig nekik, hogy megcsókolt egy emot, mert tőlük akarja hallani azt, hogy ettől nem meleg. Nem bír túllépni rajta. Tehát milyen barát az, aki önigazolás végett kamuzik barátságot?

Ha tényleg nem zavarná a dolog, akkor alap esetben leszarná, hogy meleg vagy sem és nem egy "divatcsókon" pörögne x ideje.

Unalmas már a sok "kíváncsi hetero" vergődése és nyilván az ismerősei is ráuntak már, ahogy a homoszexuálisak szerintem 99%-a.

2019. jan. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ráadásul az asperger sem betegség már Amerikában, csak egy kis zavar.
2019. jan. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség.

De ha legközelebb találkozol velük, mi lenne, ha azt mondanád: "Igen, rájöttem, tényleg látens meleg vagyok. Remélem, most már semmi nem hiányzik a boldogságotokhoz."


üdv. 38F (szintén aspi)

2019. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon azért van ennyi kíváncsi hetero mint te mert itt senki sem a saját dolgával foglalkozik és ahelyett hogy a nemlétező "életükkel" foglalkoznának az emberek ráérnek azzal szekálni hogy meleg vag,
2019. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!