Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet könnyebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaylord69 kérdése:

Hogyan lehet könnyebben megtanulni a mélytorkozást?

Figyelt kérdés
Már sokszor próbáltam, de nem tudom ledugni a torkomon. Van valami titka, vagy valamilyen módszer, amivel könnyebb lesz?

2019. jan. 22. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Bekapod szopsz normalba es addig veszed be a szadba ameg nem erzed hogy nem megy tobb. Mikor mar erzed hogy csuszik a torkodon ;) es ezt csinalod igy tovabb folyamatosan :* szoval szpsz..

L

2019. jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Attol fugg milyen a penisz formalya... a felfele kunkorodot valahogy ugy kell h a tulajdonos fejetol haladsz lefele, a lefele kunkorodot pedig ugy h a combjai koze mesz es haladsz felfele.... az egyenest szembol fogod...


Nezd meg elsonek a penisz formajat es gondolj bele, h a torkodnak van egy ive, na ezt az ivet kell megtalalnod...


Bananon tudsz gyakorloni.... a lenyeg h ellazulsz... ne feszengj... es le kell nyomni a torkodon... a nyal, slajm, es konnyed jonni fog lehet...de az a melytorok resze...ezt szarazon nem lehet csinalni...


Neha megkerheted a parodat h huzzon ra a farkara... ez a durva verzio... de ne ezzel kezd... amugy pedig nem.mindenkinek megy a melytorok

2019. jan. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
csak az egyenesnél tudom,de akkor is nagyon nehezen és durvának tűnik
2019. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2019. jan. 22. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!