Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért mondják az önként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az önként jelentkező, leendő szexpartnerek izmosnak magukat, mikor hájuk van?

Figyelt kérdés

Például Planet Romeon a kép nélküli, Athletic jelzőseknek lóg a hája.

Legyetek már tisztában, hogy aki izmosat keres, nem aputestet meg macis pasikat keres.


2019. jan. 24. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És ezt minek ide írod? Tudom, hogy ez az oldal is kék, de attól még nem a planet romeo.
2019. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát amiért pl a farkukat nagyobbnak :D Hogy hátha élőben már nem offolod ki... Amúgy nem korosztály stb kérdése...:D
2019. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi de ezt úgy írod ki: "Legyetek már tisztában, hogy aki izmosat keres, nem aputestet meg macis pasikat keres.


" Mintha velünk beszélgettél volna, illetve mintha mi próbálkoznánk nálad... nálam mondjuk eleve esélyed nem lenne.

2019. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te szerencsetlenseged hogy nem kersz kepet.
2019. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem a vilag a hibas mert suta vagy es nem talalsz olyat aki neked megfelelne. Egyszeruen ha rakerdezel arra hogy hájas e szerintem a tobbseg ugyse fogja letagadni, kersz kepet a testerol es ha tetszik talalkozol veluk vagy nem.
2019. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy igazi rómeós díva szavai csendültek fel :D
2019. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ZoltanAnglia ***** válasza:
80%
Mert sajnos sok ember hazudik.... a melegek pedig foleg. A planet Romeo pedig rengeteg sxsnntes melegnek ad otthont.
2019. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit ertesz az alatt hogy romeos diva? Xd
2019. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Én évek óta kondizok, és crossfitezek, ettől még lóg a hájam, de a mellizmaim kidudorodnak, szóval akármennyire nem tetszik, én ezt athleticnek tekintem. Az izmos meg lóg a hája nem zárja ki egymást. Amúgy ha valaki kép alapján tetszik a srác, nem mindegy, hogy lóg egy kicsit a hája vagy sem? Gondolom nem, hát úgy kell neked. :D Amúgy tele van Romeo kondiképes srácokkal, miért nem nekik írsz akkor?
2019. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!