Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sauna 69-ben vagy Magnumban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sauna 69-ben vagy Magnumban szoktak lenni tényleg izmos, fiatal (nem papi korú) pasik, akik vékonyakat keresnek dugni/magukat dugatni?

Figyelt kérdés
Kezdem unni a sok kamuképet küldő vagy válaszolni képtelen embert, ott legalább face to face, fasztofasz látnánk egymást.

2019. jan. 28. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki számít neked fiatalnak, illetve izmosnak? :)
2019. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez felesleges kérdés.

Függ attól ki melyik nap megy, amikor mész lehet egyet sem találsz, ha találsz is, nem biztos, hogy pont téged keres vagy nem vagy neki szimpatikus.

Próba szerencse az egész.

2019. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:


- fiatal, aki maximum 30 éves,

- izmos, aki ilyen: [link]


A pasi Darius Ferdynand azaz Baranyai Péter. Akinek ilyen szép teste van és ilyen jóképű, azzal kb. azonnal lefeküdnék.

2019. jan. 28. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyennel bárki lefeküdne...

szerintem keress egy k---rvát :D egyszerűbb, ha ilyet akarsz.

2019. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom...valahogy engem mindig az idősebbek találnak meg. Mondjuk lehet ennek oka a kicsit lányos alkatom. Amit linkeltél fiút azok általában párban vannak, nincs sok esély hozzájuk közel kerülni
2019. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!