Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első párkapcsolat előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első párkapcsolat előtt hogyan tanuljak meg orálozni?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom, de a passzív szerep fekszik nekem, ráadásul vékony törékeny alkatom is van.

Min tudnék gyakorolni? Banán? Vagy vegyek műpéniszt?


20 éves fiú vagyok


2019. jan. 30. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj a partnereden. Szerintem tetszeni is fog neki.
2019. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél egy műbrokit. Nem egy nagy kiadás és nem csak orált lehet vele "gyakorolni" :D

(higiéniára figyelj!)

2019. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, nem kell diploma ahhoz, hogy egy farkat leszopj. Ha már el tudsz nyalni egy fagyit és el tudsz szopogatni egy nyalókát, akkor a szopás 90%-át átélted már
2019. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy srácnak problémája van azzal, hogy a barátja kezdőként nem csinálja tökéletesen vagy fantasztikusan, akkor ott a sráccal van a probléma.

Nem igényelsz te sem külön gyakorlást, ha ott lesz a helyzet, úgyis menni fog, aztán a barátod majd mondja, hogy esetleg mit csinálj másképp. Egyébként nem mindenki szereti egyformán... Ha viszont mindenképpen gyakorolni akarsz, akkor szerezz be egy műbrokit, többre mész vele, mint egy banánnal... ;)

2019. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!