Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok! Ti miért szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok! Ti miért szerettek passzívok lenni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Bár én még nem voltam fiúval, de passzívnak érzem magam, még úgy is hogy konkrétan az anális szexet nem próbáltam. Ami a személyiségemet illeti, nem vagyok olyan férfias, szeretek bújni és kicsit alárendelve lenni, így képzelem el a szexet is, hogy a partnerem a férfi, a magáévá tesz, az övé vagyok. A gondolat is izgató, a tudat hogy bennem van, hogy övé a fenekem, és a végén "megjelöl" belém/rám élvez...

Sosem vágytam más fenekére, mindig a fütyi érdekelt :D

Nem tudom másnál hogy van, hogy alakult ki a szerepválasztás, de nálam ezt jelenti passzívnak lenni, és ez vonz benne :)

2019. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mert jól esik másnak örömet okozni :)
2019. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KanTigris válasza:
89%
Tetszik, hogy tárgynak érzem magam. Fogja, alaposan megrakja a szám, seggem, teleélvezi, aztán megy tovább. Én ezt szeretem.
2019. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Imadok szopni, es szeretem ha megdugnak, vegul pedig belem elveznek.

19/p

2019. febr. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert imádom kielégíteni az aktív pasikat. Attól élvezek el közben, ha látom és érzem, hogy a másik totál kész van.
2019. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!